Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/Ligi Zagraniczne

Nowego mistrza Szwecji poznamy 22 września – jest terminarz Bauhaus-Ligan na sezon 2022

Bauhaus-Ligan

Autor: Małgorzata Olejniczak

Oceń Wpis

Nowego mistrza Szwecji poznamy 22 września – jest terminarz Bauhaus-Ligan na sezon 2022

Podany został oficjalny terminarz Bauhaus-Ligan na sezon 2022. Liga szwedzka wystartuje 3 maja, a spotkania będą odbywały się we wtorki i czwartki

W pierwszej kolejce mistrz Szwecji Dackarna Malilla pojedzie do Motali, gdzie spotka się z Piraterną, Lejonen Gislaved podejmą Rospiggarnę Hallstavik, Vetlanda zmierzy się z Vastervik, a Indianerna Kumla z Masarną Avesta. Eskilstuna Smederna rozpocznie ligę w czwartek, 5 maja starciem z Rospiggarną na własnym torze.

Mistrza Szwecji anno domini 2022 powinniśmy poznać 22 września, kiedy to zaplanowany został drugi mecz finałowy.

Po ukończeniu fazy zasadniczej drużyny z miejsc 3-6 awansują do ćwierćfinałów, gdzie trzecia drużyna sezonu zdecyduje, czy zmierzy się z drużyną piątą, czy z szóstą serii zasadniczej. Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, gdzie będą czekać drużyny z miejsc 1-2 fazy podstawowej. Zwycięzca ligi wybierze, z którym ze zwycięzców ćwierćfinału się zmierzy. Zwycięzcy półfinałów spotkają się w finałowym dwumeczu. Wszystkie mecze fazy play-off będą rozgrywane w formie dwumeczów, w których lepsze drużyny wybiorą, czy pierwsze spotkanie odjadą u siebie, czy na wyjeździe.

Reklamy

źródło: elitspeedway.com

fot. Erik Kruse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×