Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Tauron Włókniarz Częstochowa z kolejnym prezentem dla swoich sympatyków

Włókniarz Częstochowa
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Marcin Boroch

Tauron Włókniarz Częstochowa z kolejnym prezentem dla swoich sympatyków

Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy kibice z niecierpliwością wyczekują pierwszych starć ligowych klubów, z którymi sympatyzują. Z kolejną dość ciekawą inicjatywą wyszli działacze Tauron Włókniarza Częstochowy. Tym razem poinformowali o dacie oficjalnej prezentacji drużyny, która odbędzie się w Dzień Kobiet – 8 marca

Zespół spod Jasnej Góry stara się, jak może umilić rozbrat ze speedwayem, stąd też po wielu latach przerwy w Częstochowie odbyła się Gala Lodowa, która kiedyś była stałym punktem programu, co zdecydowanie odbiło się pozytywnym echem, nie tylko w samym mieście, ale również w mediach.

Tauron Włókniarz Częstochowa poinformowała na swoich mediach społecznościowych o kolejnej atrakcji dla kibiców. Tym razem mowa o oficjalnej prezentacji zespołu, która odbędzie się w 8 marca, czyli Dzień Kobiet w Galerii Jurajskiej. Wiele na to wskazuje, że data ta nie została wybrana przypadkowo i można się spodziewać prezentu od klubu dla Pań, które tego dnia będą chciały spędzić swoje Święto z „Lwami”.

Jak wiadomo, po kolejnej nieudanej próbie wywalczenia Drużynowego Mistrzostwa Polski w drużynie, doszło do kilku zmian. Pierwszą z nich było pożegnanie dotychczasowego szkoleniowca — Lecha Kędziory, którego miejsce zajął były trener GKMu Grudziądz Janusz Ślączka. Ponadto swój macierzysty klub postanowił opuścić były mistrz świata juniorów Jakub Miśkowiak, dołączając do ebut.pl Stali Gorzów. W to miejsce częstochowianie pozyskali Duńczyka — Madsa Hansena.

Tauron Włókniarz Częstochowa
Fot. Paweł Wilczyński
350520539 734364235132676 1983037745476213123 n
Fot. Paweł Wilczyński

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *