Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Takiego Przedpełskiego jeszcze nie widzieliśmy! Marek Cieślak przeprosił za wcześniejsze słowa

Przedpełskiego
Fot. Michał Szmyd

Autor: Redakcja

Takiego Przedpełskiego jeszcze nie widzieliśmy! Marek Cieślak przeprosił za wcześniejsze słowa

W piątek w Toruniu odbył się mecz żużlowy między drużynami KS Apator i Betard Sparta. Apator wygrał wynikiem 52:38. Paweł Przedpełski, miał swój najlepszy występ w tym sezonie, zdobywając 10 punktów. To było zaskoczenie dla wielu kibiców i ekspertów, którzy wcześniej krytykowali jego jazdę.

Marek Cieślak, który wcześniej sugerował, że Przedpełski powinien zrobić sobie przerwę od żużla, publicznie przeprosił go po tym meczu. Powiedział, że jest pod wrażeniem jego świetnej jazdy i gratuluje mu. Cieślak powiedział też, że może jego wcześniejsza krytyka pomogła Przedpełskiemu się zmobilizować. Patryk Malitowski również dołączył się do przeprosin, mówiąc, że Przedpełski dał z siebie wszystko i zasługuje na szacunek.

– Już więcej nie będę gadał, żeby przestał jeździć na jakiś czas. Mogę tylko pogratulować, że się pozbierał i pojechał świetny mecz. Tak samo Piotrkowi Baronowi, bo ktoś musiał mu w tym pomóc – powiedzał Cieślak na antenie Canal+ Sport

To wszystko nawiązuje do wcześniejszych słów Marka Cieślaka, który sugerował, że Przedpełski powinien odpocząć od zawodów. Ale teraz, po takim dobrym występie, zdanie się zmieniło.

Marek Cieślak
Fot. Michał Szmyd
439943115 7747392925298676 4506445098651376811 n
Fot. Łukasz Wilk

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *