Tai Woffinden odstawił jednostki Ryszarda Kowalskiego!

Tai Woffinden odstawił jednostki Ryszarda Kowalskiego!

Podczas dzisiejszego spotkania Betard Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów Wlkp. Tai Woffinden jechał oficjalnie na dwóch nowych jednostkach do ścigania od Ashleya Hollowaya. Jest to duża niespodzianka, gdyż wcześniej zawodnik korzystał z usług Ryszarda Kowalskiego i był jego stałym klientem.

Tai Woffinden
fot. Paweł Wilczyński

Na jednostkach Hollowaya korzysta m.in. Tobiasz Musielak, który zdradził dzisiaj, na czym jedzie Tai Woffinden. Przesiadka na innego tunera, może oznaczać, że zawodnik nie był zadowolony z usług Kowalskiego i postanowił spróbować coś innego.

A podsumowaniem tej zmiany może być fakt, że Tai uzbierał dzisiaj „duży” płatny komplet (3,3,3,3,3,3) 18 punktów! Czyżby jednostki Hollowaya odmieniły zawodnika?!

Tai Woffinden

fot. Paweł Wilczyński

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Tai Woffinden odstawił jednostki Ryszarda Kowalskiego!

  1. Avatar of DariuszDariusz komentarz:

    Każdy zawodnik szuka coś pod siebie. Rysiu Kowalski robi takie same silniki. Weź pod uwagę Zmarzlika. Jemu od trzech lat pasuje, a inni kombinują. Nie ma cudów. Liczą się umiejętności a nie sprzęt.Ci co kombinują i tak nie mają szans na mistrzostwo świata, bo czują się niepewnie. Co się stało z Wofindenem że nie umiał jeździć na silnikach Kowalskiego. Zmiana tunera nic mu nie da,bo jechał z leszczami!😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.