Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Tabela Metalkas 2. Ekstraliga. Dwie drużyny z kompletem punktów, trudna sytuacja Orła

Tabela Metalkas 2. Ekstraliga
Fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Jakub Bielak

Tabela Metalkas 2. Ekstraliga. Dwie drużyny z kompletem punktów, trudna sytuacja Orła

W miniony piątek dokończyliśmy czwartą rundę spotkań na drugim poziomie rozgrywkowym. Cellfast Wilki Krosno wysoko pokonały #OrzechowaOsada PSŻ Poznań, natomiast Arged Malesa Ostrów po niezwykle zaciętym boju wyrwała dwa „oczka” w starciu z Texom Stalą Rzeszów.

Na szczycie ligowej tabeli znajdują się dwie niepokonane do tej pory drużyny. Zarówno krośnianie, jak i rybniczanie wygrali wszystkie cztery spotkania i dzieli ich tylko nieznacznie lepszy bilans małych punktów na korzyść Wilków. W najbliższej kolejce któraś z ekip w końcu straci punkty, ponieważ zmierzą się one w bezpośrednim starciu w Rybniku. Ich pojedynek będzie chciała wykorzystać Abramczyk Polonia Bydgoszcz, która tym samym będzie miała okazję zrównać się punktami z którąś z liderujących na razie drużyn.

W dolnej połowie tabeli znajdują się drużyny z Poznania, Rzeszowa, Gdańska i Łodzi. Póki co w najlepszej sytuacji są „Skorpiony”, które uzbierały już trzy „oczka”. Zdecydowanie najgorsze nastroje mają z kolei łodzianie. Oni nadal pozostają bez punktu, a w dodatku bilans małych punktów wygląda w ich wykonaniu już bardzo mizernie.

Tabela Metalkas 2. Ekstraliga

obraz 2024 05 12 094350270
Żużel
Fot. Cellfast Wilki Krosno Facebook
Żużel
Fot. Marta Astachow

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *