Żużel - Best Speedway Tv

Szymon Woźniak na dłużej w Moje Bermudy Stali Gorzów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szymon Woźniak na dłużej w Moje Bermudy Stali Gorzów

Szymon Woźniak

Szymon Woźniak na dłużej w Moje Bermudy Stali Gorzów

Potwierdziły się spekulacje na temat przyszłości Szymona Woźniaka w barwach Gorzowskiej Stali. Klub oficjalnie poinformował, że Polak przedłużył kontrakt ze swoim dotychczasowym pracodawcom i w sezonie 2023 będzie nadal startował w barwach Stali.

Najważniejsze rozstrzygnięcia sezonu 2022 przed nami, jednak działacze gorzowskiej Stali już planują skład na 2023 rok. Pierwszym seniorem, który postanowił zostać w Gorzowie, jest Szymon Woźniak. Dla Woźniaka będzie to szósty sezon w barwach żółto-niebieskich. Polak do Moje Bermudy Stali dołączył w 2018 roku. Wcześniej był zawodnikiem Betard Sparty Wrocław i Abramczyk Polonii.

Woźniak to Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski z 2014, Indywidualny Mistrz Polski z 2017 oraz srebrny medalista Speedway of Nations 2020. Zdobywał również medale z Drużynowych Mistrzostwach Polski. Brąz z ekipą Sparty Wrocław (2017) oraz Stali Gorzów Wielkopolski (2021), a także dwa srebrne medale z ekipą z Gorzowa (2018, 2020).

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×