Żużel - Best Speedway Tv

Szymon Szlauderbach: "odkąd jest prezes Knop, to jest znakomicie" | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szymon Szlauderbach: „odkąd jest prezes Knop, to jest znakomicie”

Szymon Szlauderbach
bstv 1536x162 1
Szymon Szlauderbach: "odkąd jest prezes Knop, to jest znakomicie" 2

Szymon Szlauderbach: „odkąd jest prezes Knop, to jest znakomicie”

Jak wiemy Szymon Szlauderbach jest zawodnikiem Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz. Jest pod wrażeniem jak dobrze się czuje w Kolejarzu Rawicz. Sam przyznaje, że klub jest bardzo profesjonalny i chce się w nim jeździć.

„Rawicz jest świetny. Rok, czy dwa lata temu też było tu dobrze, ale odkąd jest prezes Knop, to jest znakomicie, profesjonalnie. Włożył on wiele pracy w ten klub. Inni zawodnicy, gdy tu przyjeżdżają, to są pod wrażeniem wysokiego poziomu, na jakim funkcjonuje Kolejarz”

Reklamy

Młody żużlowiec również kilka słów powiedział o potencjalnych nowych przepisach w PGE Ekstralidze.

„Jeszcze nie znamy przepisów, jakie będą obowiązywały, ale doszły mnie słuchy, że tak może być. Zobaczymy, co ostatecznie władze wymyślą. Jak to się stanie, to trzeba będzie podjąć jakąś decyzję. Mnie wiek juniorski szybko przeleciał, ten sezon jest moim pierwszym w roli seniora. Miałem za cel, żeby dobrze jeździć, zdobywać dużo punktów, robić wynik. Ktoś powie, że to za cel na drugą ligę, ale to już nie jest taka druga liga, jak kiedyś. Teraz prawie sto procent zawodników ma sprzęt z najwyższej półki i od najlepszych tunerów. Nie jest tak łatwo jak kiedyś. Dlatego powiedziałem sobie, że muszę się w tej lidze pokazać i dobrze jechać, żeby wypromować nazwisko.”

źródło: polskiżużel.pl

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
×