Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Szkółka żużlowa Motoru Lublin pozyskała sponsora!

Szkółka żużlowa
fot. Paweł Wilczyński

Autor: Patrycja Kowalczuk

Szkółka żużlowa Motoru Lublin pozyskała sponsora!

PLATINUM Motor Lublin przekazał informację, że firma JG Group została sponsorem głównym lubelskiej szkółki żużlowej. Zawarta umowa ma obowiązywać do końca sezonu 2024.

Żużel. Ostatni bieg decydował o zwycięstwie. 2. Półfinał DPŚ we Wrocławiu [RELACJA]

Firma JG Group specjalizuje się w produkcji narzędzi skrawających oraz świadczy usługi dla przemysłu. W skład tej firmy wchodzą następujące podmioty: JG Precision Tools – produkcja narzędzi skrawających, JG Form Tools – produkcja narzędzi formujących i kontrolnych, JG CAHT – uszlachetnianie komponentów oraz JG M.A.T – spółka świadcząca profesjonalne usługi dla przemysłu. JG Group jest lubelskim przedsiębiorstwem, które działa w Lublinie oraz Puławach. Ich oferta skierowana jest w głównej mierze do firm z branży lotniczej, samochodowej oraz przemysłu ciężkiego.

Umowa zawarta pomiędzy Motorem a JG Group dotyczy, tylko i wyłącznie szkółki żużlowej. Logo spółki pojawi się m.in na odzieży młodych zawodników, ich zespołów, jak również na obiekcie przy ul. Kresowej (tor pitbike’owy oraz tor do mini żużla).

„Cieszymy się, że kolejna lubelska firma widzi potrzebę wspierania młodych zawodników na starcie ich przygody z żużlem. Od kilku miesięcy rozbudowujemy infrastrukturę przy ul. Kresowej, a wsparcie finansowe pozwoli nam na większy rozmach w naszych działaniach. Jeśli chodzi o drużynę seniorską – jesteśmy mistrzem Polski i oczywiście walczymy o obronę tytułu. Chcę jednak, abyśmy w Lublinie szkolili zawodników, którzy swoimi umiejętnościami kiedyś dorównają naszym najlepszym żużlowcom” – tak o podjętej współpracy wypowiada się Piotr Więckowski, wiceprezes Platinum Motoru Lublin.

W oficjalnym oświadczeniu klubu możemy przeczytać również wypowiedzi prezesa spółki JG Group, Grzegorza Reszki.
„W codziennej działalności naszej firmy najważniejsze są precyzja i wysoka jakość. Takie same cele ma lubelska szkółka. Chce szkolić na najwyższym poziomie i kształtować jakościowych żużlowców. Dlatego szybko znaleźliśmy wspólny język z Piotrem Więckowskim, a kierowana przeze mnie spółka dołączyła do grona sponsorów szkółki. Chcemy napędzać młodych mistrzów. Jestem przekonany, że to początek współpracy, która zaowocuje sukcesami sportowymi. W sporcie, tak samo jak w biznesie, potrzebny jest czas i konsekwentne działania, dlatego z Motorem zamierzamy związać się na dłużej i cierpliwie będziemy czekać na efekty.”

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *