Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Start Gniezno z nową nazwą! Klub pozyskał sponsora tytularnego

Start Gniezno
Fot. Sonia Kaps

Autor: Małgorzata Olejniczak

Start Gniezno z nową nazwą! Klub pozyskał sponsora tytularnego

Start Gniezno ogłosił w swoich mediach społecznościowych zmianę nazwy klubu. Klub z pierwszej stolicy polski do tej pory był jednym z nielicznych, który nie miał swojego sponsora tytularnego. Od teraz klub będzie nosił nazwę Ultrapur Start Gniezno, która będzie obowiązywała do końca obecnego sezonu.

Gdzie oglądać SEC? Świetna informacja dla kibiców

Firma Ultrapur zajmuje się produkcją między innymi systemów izolacyjnych, systemów do pianki integralnej czy systemów poliestrowych do produkcji podeszew. Co ciekawe, jej wiceprezesem jest jednocześnie prezes Startu Gniezno – Paweł Siwiński.

“Potwierdzam ten fakt” – mówi w tym temacie Paweł Siwiński. “Dziękuję moim wspólnikom za zrozumienie, że uzyskiwanie sukcesów wymaga również poświeceń i nakładów. Serdecznie im za to dziękuję. Faktycznie, Start będzie miał nowego sponsora tytularnego. Jako firma Ultrapur zaangażujemy się jeszcze mocniej w pomoc klubowi.” – twierdzi wiceprezes firmy Ultrapur.

“Nasze plany są niezmienne. Chcemy na początek awansować do play-offów, a później skutecznie w nich walczyć – w półfinale i oby w finale!” – dodaje na koniec prezes Startu.

źródło: startgniezno.com

fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *