Żużel - Best Speedway Tv

Start Gniezno z licencją zwykłą oraz z chęcią awansu do fazy Play-off. | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Start Gniezno z licencją zwykłą oraz z chęcią awansu do fazy Play-off.

Start Gniezno
Spis treści

Start Gniezno z licencją zwykłą oraz z chęcią awansu do fazy Play-off.

“Cieszymy się, bo jesteśmy w elitarnym gronie klubów, które dostały licencję zwykłą. Nie ma żadnych niejasności, wszystko przedstawiliśmy, spełniliśmy wszystkie wymogi, dopełniliśmy formalności.  Możemy się z czystym sumieniem szykować na sezon 2022.” – powiedział dyrektor GTM Startu Radosław Majewski w rozmowie z portalem polskizuzel.pl

Zespół z pierwszej stolicy Polski zapowiada, że chciało by sprawić niespodziankę i po sezonie w którym zajęli 7. miejsce w lidze to w nadchodzącym sezonie chcą zameldować się we fazie play-off i pokrzyżować plany głównym, faworytom. w zespole doszło również do wzmocnień słychać było także głosy, że przechodzący z zespołu ROW-u Rybnik, Michael Jepsen Jensen nie nadaje się na tor przy ulicy Wrzesińskiej lecz działacz, ze spokojem twierdzi, że tor wszystko zweryfikuje. Liczy również na obudowę i dobrą formę nie tylko tego zawodnika ale i również Ernesta Kozy.

W wywiadzie został wspomniany również temat zatrudnienia Tomasza Bajerskiego jako szkoleniowca drużyny lecz dyrektor znacznie zdementował te pogłoski mówiąc, że sztab trenerski mają już skompletowany i w jego składzie swoje miejsce mają Błażej Skrzeszewski jako menadżer i Tomek Fajfer jako opiekun juniorów.

fot. Natalia Gotter

Zostaw komentarz

0/100

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×