Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Start Gniezno z licencją zwykłą oraz z chęcią awansu do fazy Play-off.

Start Gniezno

Autor: Łukasz Kolski

Start Gniezno z licencją zwykłą oraz z chęcią awansu do fazy Play-off.

„Cieszymy się, bo jesteśmy w elitarnym gronie klubów, które dostały licencję zwykłą. Nie ma żadnych niejasności, wszystko przedstawiliśmy, spełniliśmy wszystkie wymogi, dopełniliśmy formalności.  Możemy się z czystym sumieniem szykować na sezon 2022.” – powiedział dyrektor GTM Startu Radosław Majewski w rozmowie z portalem polskizuzel.pl

Zespół z pierwszej stolicy Polski zapowiada, że chciało by sprawić niespodziankę i po sezonie w którym zajęli 7. miejsce w lidze to w nadchodzącym sezonie chcą zameldować się we fazie play-off i pokrzyżować plany głównym, faworytom. w zespole doszło również do wzmocnień słychać było także głosy, że przechodzący z zespołu ROW-u Rybnik, Michael Jepsen Jensen nie nadaje się na tor przy ulicy Wrzesińskiej lecz działacz, ze spokojem twierdzi, że tor wszystko zweryfikuje. Liczy również na obudowę i dobrą formę nie tylko tego zawodnika ale i również Ernesta Kozy.

W wywiadzie został wspomniany również temat zatrudnienia Tomasza Bajerskiego jako szkoleniowca drużyny lecz dyrektor znacznie zdementował te pogłoski mówiąc, że sztab trenerski mają już skompletowany i w jego składzie swoje miejsce mają Błażej Skrzeszewski jako menadżer i Tomek Fajfer jako opiekun juniorów.

fot. Natalia Gotter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×