Żużel - Best Speedway Tv

Krośnianie podrażnieni ostatnimi dwoma meczami! A Start Gniezno w osłabieniu! Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno (zapowiedź) | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Start Gniezno

Krośnianie podrażnieni ostatnimi dwoma meczami! A Start Gniezno w osłabieniu! Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno (zapowiedź)

Krośnianie podrażnieni ostatnimi dwoma meczami! A Start Gniezno w osłabieniu! Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno (zapowiedź)

Nie milknie dyskusja po ubiegłotygodniowym skandalu w Krośnie i ukaraniu drużyny Cellfast Wilki walkowerem. Ale karawana jedzie dalej. W meczu 6 kolejki rozgrywek popularna Wataha zmierzy się w Gnieźnie z miejscowym Startem. W spotkaniu tym gnieźnianie nadal nie będą mogli skorzystać ze swoich dwóch kluczowych zawodników. O. Fajfer i P. Kildemand są nadal kontuzjowani co jest nie lada problemem dla managera Startu B. Skrzeszewskiego. W ich miejsce zobaczymy przeżywającego drugą młodość Z. Sucheckiego i Szweda A. Lindbaecka. Dobra postawa tego drugiego może pozwolić gnieźnianom nawiązać walkę z Wilkami.

V.Milik

Wataha do Gniezna udaje się w swoim żelaznym ustawieniu, ale już bez rezerwowego M. Lewiszyna wypożyczonego do Włókniarza Częstochowa. Młody Ukrainiec zdążył już zadebiutować w swoim nowym klubie biorąc udział w rozgrywkach ligi U24. Krośnianie są mocno podrażnieni minimalna domową porażką z Polonią Bydgoszcz i zapewne będą chcieli powetować sobie ubiegłotygodniową wpadkę. Na papierze ich skład wygląda znacznie mocniej niż gnieźnian, co wobec kontuzji dwóch kluczowych zawodników Startu stawia ich w roli zdecydowanego faworyta.

Awizowane składy:

Cellfast Wilki Krosno
1. Tobiasz Musielak
2. Mateusz Szczepaniak
3. Vaclav Milik
4. Rafał Karczmarz
5. Andrzej Lebiediew
6. Krzysztof Sadurski
7. Franciszek Karczewski

Aforti Start Gniezno
9. Ernest Koza
10. Szymon Szlauderbach
11. Antonio Lindbaeck
12. Zbigniew Suchecki
13. Michael Jepsen Jensen
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

Reklamy

fot. Mateusz Biskup

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×