Żużel - Best Speedway Tv

Stanisław Chomski w magazynie BsTV : "Marcus pracuje u jednego ze sponsorów." | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stanisław Chomski w magazynie BsTV : “Marcus pracuje u jednego ze sponsorów.”

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=XsZpbEEi3dI[/embedyt]
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=CLSLRNfnLiY[/embedyt]
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=pcBLJ31Pqik[/embedyt]

Stanisław Chomski w magazynie BsTV : “Marcus pracuje u jednego ze sponsorów.”

We wtorkowy wieczór odbył się BestSpeedwayMagazyn, w którym gośćmi Krystiana Natońskiego i Krzysztofa Dziamskiego byli Piotr Żyto – trener RM Solar Falubazu Zielona Góra oraz Stanisław Chomski – szkoleniowiec Moje Bermudy Stali Gorzów. W trakcie programu został poruszony temat przygotowań do nowego sezonu. Ze strony trenera gorzowskiej drużyny padło kilka ciekawych słów na temat Marcusa Birkemose, który w zbliżającym się sezonie będzie rywalizował o miejsce w składzie Stali z Rafałem Karczmarzem.

Uczestnik czatu: Panie trenerze, z kim obecnie trenuje Marcus, bo ponoć jest w Gorzowie?

Stanisław Chomski: Marcus od pewnego czasu jest w Gorzowie i trenuje ze wszystkimi zawodnikami, którzy uczestniczą w zajęciach grupowych. Dodatkowo pracuje on u jednego ze sponsorów, a dokładnie u Pana wiceprezesa Daniela Miłostana w firmie „ARGOS”. Uznaliśmy, że jest młodym zawodnikiem i potrzebuje jeszcze pewnych wzorców. W debiucie osiągnął naprawdę bardzo dużo m.in. tytuł IMEJ. Oby nie zwariował, bo wiele talentów mieliśmy, które poszły nie tą drogą. Świadomość jego jest na tyle duża, że chce w grupie się adoptować. Jest to młody chłopak i może odgrywać znaczącą rolę, lecz nikt na niego jeszcze nic nie narzuca.

Krystian Natoński: Więc to jest chłopak który stawia na rozwój. „nie gwiazdorzy”, choć wiemy jak to jest z obcokrajowcami, których ekstraliga szybko weryfikuje. W przypadku Marcusa tak chyba nie jest i to skromny chłopak.

Reklamy

Stanisław Chomski: Mam nadzieję, że tak nie będzie. Dał się poznać zwłaszcza w 2. LŻ, kiedy impulsywnie reagował na niepowodzenia na torze. Pracujemy także nad tą postawą i sam Marcus zdaje sobie z tego sprawę. Trudno taki charakter stłamsić. Udowadnia, że przeżywa te rzeczy, choć nie wszyscy to pokazują. Wolę takiego zawodnika, który wyrzuci z siebie te emocje niż takiego, który w sobie je trzyma. Później to może się odbić jego na zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Cała rozmowa z Piotrem Żyto oraz Stanisławem Chomskim dostępna jest Tutaj.

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
Stanisław Chomski w magazynie BsTV : "Marcus pracuje u jednego ze sponsorów." 2

Zostaw komentarz

0/100

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×