Żużel - Best Speedway Tv

Stal z ogromnymi pieniędzmi na organizację GP | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Stal z ogromnymi pieniędzmi na organizację GP

Stal

Stal z ogromnymi pieniędzmi na organizację GP

Miasto Gorzów wsparło wielkie wydarzenia sportowe w swoim mieście. Klub żużlowy dostał ponad milion złotych na organizację rundy Speedway Grand Prix. “Jancarz” stał się już nieodłącznym elementem corocznego cyklu.

Kolejne zawody żużlowe na „Jancarzu” za darmo!

Jak informuje Gazeta Lubuska, klub otrzymał dokładnie 1,3 miliona złotych na organizację zawodów z cyklu SGP oraz SGP 2. W Gorzowie odbędą się bowiem najpierw zawody dla najlepszych młodzieżowców świata, a dzień później o punkty do klasyfikacji generalnej powalczą największe gwiazdy speedwaya. Turniej z cyklu Grand Prix w Gorzowie odbędzie się 24 czerwca.

Miasto wspiera klub w organizacji tej imprezy od lat. W Gorzowie zdają sobie sprawę, że jest to świetna okazja do promocji miasta, dlatego nikt nie żałuje pieniędzy. Do jednej ze stolic województwa lubuskiego co roku przyjeżdża wielu kibiców, w tym tych z zagranicy. To oczywiście ogromny zysk dla całego miasta.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×