Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Stal Rzeszów odsłania ostatnią kartę w przyszłorocznej układance. 22-latek będzie chciał poprawić się po tragicznym sezonie

Stal Rzeszów
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Stal Rzeszów odsłania ostatnią kartę w przyszłorocznej układance. 22-latek będzie chciał poprawić się po tragicznym sezonie

Texom Stal Rzeszów po awansie do 1. Ligi Żużlowej rozpoczęła wcześnie działania na rynku transferowym. Rzeszowianie bezpośrednio po finale potwierdzili pozostanie swoich 4 zawodników. Później dorzucili jeszcze do tego prawdziwą bombę w postaci Nickiego Pedersena. Teraz ogłosili ostatniego z żużlowców z nowego zespołu.

W piątek w mediach społecznościowych Stali Rzeszów klub poinformował oficjalnie już, że nowym zawodnikiem został Mateusz Świdnicki. W poprzednich rozgrywkach 22-latek jeździł dla Wilków Krosno w PGE Ekstralidze. Sezon jednak nie należał do udanych w jego wykonaniu, lecz teraz będzie chciał zdecydowanej poprawy w drużynie z Rzeszowa. Będzie on wystawiany na pozycji zawodnika do lat 24.

Stal Rzeszów zatem skompletowała już swoją drużynę na nadchodzącą kampanie. Przy drużynie z Rzeszowa możemy spodziewać się jednak jeszcze jednego, bardzo głośnego ogłoszenia, a mianowicie oficjalnego potwierdzenia posiadania przez Stal drugoligowej drużyny rezerwowej, a w tę rolę wcielić miałby się zreaktywowany klub z Krakowa.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×