Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Stal Gorzów może odetchnąć z ulgą. Nowe informacje o stanie zdrowia Thomsena

Stal Gorzów
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

Stal Gorzów może odetchnąć z ulgą. Nowe informacje o stanie zdrowia Thomsena

Wczoraj odbywały się spotkania SpeedwayLigaen. Środowa rywalizacja na duńskiej ziemi przyniosła niepokojące informacje dla Ebut.pl Stali Gorzów. Na tor groźnie upadł bowiem Anders Thomsen. Duńczyk nie brał późnej udziału w meczu i pojechał do szpitala na dalsze badania. Wiemy już, jak czuje się jeden z liderów żółto-niebieskich.

We wczorajszym starciu Sønderjylland Elite Speedway z Slangerup Speedway bardzo źle wyglądający upadek zaliczył Anders Thomsen. Duńczyk po całym zajściu zszedł do parku maszyn, jednak trzymał się za obojczyk, co mogło sugerować uraz. Żużlowiec Stali udał się do szpitala na dalsze pytania. Gorzowscy kibice bardzo wyczekiwali na kolejne wieści odnośnie stanu zdrowia zawodnika. Na szczęście informację płynące z Danii napawają optymizmem w kontekście, chociażby występu Thomsena w niedzielnym meczu Stali z Betard Spartą Wrocław.

Od rana wszyscy wyczekiwali kolejnych wiadomości dotyczących Andersa Thomsena. Na szczęście żużlowiec nie doznał poważnych urazów, a jego menadżer Krzysztof Sudak w serwisie X napisał, że Duńczyk będzie przygotowany do startów w weekend, co mogło uspokoić kibiców gorzowskiej Stali.

– Anders czuję się dobrze. Badania nie wykazały żadnych złamań. Będzie gotowy na weekend – przekazał w serwisie X menedżer Duńczyka.


Do fanów przemówił również sam Thomsen. Jeden z liderów Ebut.pl Stali Gorzów napisał w mediach społecznościowych, że badania nie wykazały żadnych złamań i czuje się on dobrze. Wysłał on również sygnał, że będzie gotowy do startów w weekend.

– Jestem po badaniach i prześwietleniach. Najważniejsza informacja – bez złamań. Wszystko wygląda dobrze.  Do zobaczenia w weekend – uspokoił fanów Thomsen na Facebooku.

Andersa Thomsena czeka intensywny weekend startów. Najpierw w sobotę pojedzie on do Żarnowicy na rundę eliminacyjną cyklu Grand Prix 2025. Tam będzie walczył o jedno z czterech miejsc w Grand Prix Challenge. Dzień późnej duński żużlowiec będzie reprezentował barwy gorzowskiej Stali. Podopieczni Stanisława Chomskiego zmierzą się w wyjazdowym meczu z Betard Spartą Wrocław.

352564212 10227269615420486 7715822555657072253 n
Fot. Paweł Wilczyński
Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *