Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Sobotnie spotkanie Krajowej Ligi Żużlowej odwołane. Na przeszkodzie staje pogoda

Krajowej Ligi Żużlowej
Fot. Roman Biliński

Autor: Krzysztof Choroszy

Sobotnie spotkanie Krajowej Ligi Żużlowej odwołane. Na przeszkodzie staje pogoda

Dzisiaj możemy oglądać hit Krajowej Ligi Żużlowej. Ultrapur Start Gniezno podejmuje u siebie Trans MF Landshut Devils. Zaległe spotkanie najniższego poziomu rozgrywkowego będzie pierwszym w ten weekend na polskich torach. Jutro miał odbyć się kolejny mecz tych rozgrywek. Niestety podobnie do pojedynków Metalkas 2. Ekstraligi został on przełożony ze względu na złe prognozy pogody.

W sobotę OK Kolejarz Opole miał podejmować jadący dzisiaj z niemieckim zespołem Ultrapur Start Gniezno. Zespół z Opola na pewno liczył, że uda im się powtórzyć wyczyn, jakim było wysokie zwycięstwo przeciwko Landshut Devils. Dla gnieźnieńskiej ekipy była to z kolei szansa na powiększenie swojego dorobku w tabeli. Niestety ze względu na niekorzystne prognozy pogody jutrzejszy mecz został odwołany. Nowy termin zostanie ogłoszony wkrótce przez władze ligi.

Kolejne spotkania piątej kolejki Krajowej Ligi Żużlowej będą miały miejsce dzień później. W niedzielę Polonia Piła zmierzy się u siebie z ekipą Trans MF Landshut Devils. Emocje na najniższym szczeblu rozgrywek będą mieli również kibice w Tarnowie. W „Jaskółczym Gnieździe” miejscowa Unia podejmie Optibet Lokomotiv Daugavpils. Początek rywalizacji w Pile zaplanowany jest na godzinę 15, natomiast drugie spotkanie rozpocznie się dwie godziny później.

444785153 1020508320082939 8696692280622826903 n
Fot. Roman Biliński
Start Gniezno
Fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *