Żużel - Best Speedway Tv

„Sport jest nieprzewidywalny” – prognoza na finał 2. Ligi Żużlowej | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Sport

„Sport jest nieprzewidywalny” – prognoza na finał 2. Ligi Żużlowej

„Sport jest nieprzewidywalny” – prognoza na finał 2. Ligi Żużlowej

Jednym z gości naszego ostatniego magazynu Best Speedway TV był Pan Robert Kościecha – szkoleniowiec młodzieży GKM Grudziądz. Poruszyliśmy z naszymi ekspertami temat zbliżających się finałów, które będą miały miejsce w najbliższy weekend.

Prezydent Leszna: Nie doszło do złamania prawa

Na sobotę zaplanowano rewanż zespołu OK Bedmet Kolejarz Opole z drużyną SpecHouse PSŻ Poznań. Pierwszy mecz finałowy zwyciężyli gospodarze ze znaczną przewagą 53:37. Opole ma więc do odrobienia sporą liczbę punktów.

Jak uważa Robert Kościecha „sport jest nieprzewidywalny”. Podczas rozmowy wspomniał o meczu, który odbył się ponad 4 lata temu pomiędzy Poznaniem a Bydgoszczą. Podczas tego starcia zawodnicy odrobili aż 28 punktów. „Wszyscy łapali się za głowę, że jest to niemożliwe. A jednak się stało”.

Poznań ma niełatwe zadanie, ponieważ skład przed meczem finałowym uległ znacznemu osłabieniu. „Gdzieś ten zespół może się posypać. Oby tak oczywiście nie było” – wspomina Kościecha. Szkoleniowiec twierdzi również, że bardzo wiele zależy od juniorów. „Gdy junior robi 15 punktów u siebie, to można sobie żonglować”. Jako przykład został podany Wiktor Przyjemski (zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz) – „Ktoś może powiedzieć seniorzy – okej, ale gdy Wiktor pojechał na niższym poziomie w Zielonej Górze to już było widać. Gdy zdobył komplet punktów – Bydgoszcz wygrywała. Mając takiego juniora, który robi komplet, jest łatwiej trenerowi i zespołowi wygrać”.

Cały magazyn poniżej:

fot. Sandra Rejzner

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×