Żużel - Best Speedway Tv

SpecHouse PSŻ Poznań - relacja z obozu przygotowawczego PSŻ Camp Gdynia 2022. [FOTORELACJA] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

SpecHouse PSŻ Poznań – relacja z obozu przygotowawczego PSŻ Camp Gdynia 2022. [FOTORELACJA]

SpecHouse PSŻ Poznań

SpecHouse PSŻ Poznań – relacja z obozu przygotowawczego PSŻ Camp Gdynia 2022. [FOTORELACJA]

W dniach 24 – 27.02 odbył się zaplanowany przez drużynę SpecHouse PSŻ Poznań obóz integracyjno-przygotowawczy w hotelu Mercure w Gdyni.


Zanim jednak zawodnicy oraz cały sztab szkoleniowy wraz z osobami funkcyjnymi ekipy Skorpionów ruszyli na podbój bałtyckich plaż, miało miejsce śniadanie biznesowe w hotelu Novotel Centrum w Poznaniu, w którym oprócz przedsiębiorców chętnych wesprzeć klub, wzięli udział także późniejsi uczestnicy wspomnianego wyjazdu.

galeria 24
Hotel Mercure w Gdyni – miejsce zgrupowania Skorpionów
galeria 23
Sniadanie biznesowe SpecHouse PSŻ Poznań w hotelu Novotel Centrum w Poznaniu


Dzień 24.02.2022 na pewno nie był najlepszym dla całego świata ze względu na wydarzenia wojenne jakie zaistniały na Ukrainie, które w pewnej części dotknęły również zawodników SpecHouse PSŻ Poznań. Z tych względów na zgrupowanie nie miał szans dotrzeć kandydat na lidera zespołu Ukrainiec Aleksandr Łoktajew, z którym swoimi myślami byli wszyscy członkowie klubu.

galeria 22
Pierwszy wspólny posiłek nowej drużyny
galeria 21
Prezentacja składu oraz uczestników PSŻ Camp 2022


Nieobecni byli również zawodnicy rosyjscy Władimir Borodulin i Aleksandr Kajbuszew a także z różnych innych powodów Brytyjczyk Chris Harris, który rozpoczął już starty w lidze francuskiej oraz wypożyczony z Betard Sparty Wrocław dziewiętnastoletni Łotysz Francis Gusts, mający w tym czasie obowiązki szkolne, z kolei inny junior wypożyczony z Fogo Unii Leszno Olivier Buszkiewicz, był już w trakcie indywidualnych przygotowań które rozpoczął we Włoszech.

galeria 20
Skorpiony on Tour
galeria 18
Bałtyk stał się żółto czarny


Głównymi uczestnikami obozu PSŻ Camp Gdynia 2022 byli zatem trenerzy Tomasz Bajerski i Adrian Gomólski oraz zawodnicy: Kacper Gomólski, Kevin Fajfer, Robert Chmiel, Jonas Seifert-Salk i Kevin Juhl Pedersen. Towarzyszami ich wyprawy były osoby funkcyjne SpecHouse PSŻ Poznań w osobach kierownika drużyny, trenera personalnego, fotografa klubowego oraz oficera prasowego.

galeria 16
Pierwszy rozruch po podróży
galeria 19
Gdynia zdobyta pierwszego wieczora


Pierwszy dzień obozu upłynął na dotarciu zespołu do Gdyni oraz wieczornym spacerze po okolicach hotelu. Nazajutrz przedpołudniem polscy zawodnicy udali się na basen, natomiast duńskim zawodnikom czas upłynął na sesji zdjęciowej z fotografem klubowym. Popołudnie stało pod znakiem intensywnych zajęć na siłowni pod okiem trenera kickboxingu olimpijczyka z igrzysk 2016 w Rio de Janeiro Tomasza Jabłońskiego.

Reklamy
galeria 15
Kacper Gomólski poczuł się jak ryba w wodzie
galeria 14
Jonas Seifert-Salk stawia PSŻ ponad wszystko


Dalsza część drugiego dnia obozu minęła pod znakiem regeneracji i integracji. Spacer po nabrzeżu rzeki Motławy w Gdańsku oraz odwiedziny w tamtejszym Muzeum II Wojny Światowej. Odwiedziny tego drugiego miejsca szczególnie w tych dniach ma wyraz symboliczny, solidaryzując się ze wszystkimi ludźmi, którzy obecnie muszą doświadczać tych przykrych przeżyć na terenie Ukrainy.

galeria 13
Spacer brzegiem Motławy w Gdańsku
galeria 12
Wizyta Skorpionów w Muzem II Wojny Światowej w Gdańsku


Trzeci dzień zgrupowania zespołu SpecHouse PSŻ Poznań, rozpoczęło spotkanie z trenerem mentalnym Leszkiem Furmannem, który podzielił wszystkich na mniejsze zespoły a wykonanie prac nadzorował trener Adrian Gomólski. Popołudniu wszyscy uczestnicy mini zgrupowania zasiedli do wspólnego stołu i wzięli udział we wspólnym obiedzie w jednej z gdyńskich restauracji.

galeria 11
Trening mentalny pod batutą Leszka Furmanna
galeria 10
Zespoły gotowe na wyzwania


Po pysznym posiłku nadszedł czas na kolejne zajęcia integracyjne w których m.in. duet duński Jonas Seifert-Salk i Kevin Juhl Pedersen pokazał, że będzie mógł liczyć na siebie „w ciemno”, co tylko potwierdza ich znakomita wzajemną relację. Na koniec dnia zawodnicy zostali zaproszeni do tworzenia materiałów promocyjnych, które niebawem ujrzą światło dzienne w różnych mediach jakie ma w swym posiadaniu drużyna SpecHouse PSŻ Poznań.

galeria 09
Trener Adrian Gomólski przejął koordynacje nad zespołami
galeria 08
Duńska siła współpracy


Warty podkreślenia jest również gest solidarności wobec kolegi z zespołu Aleksandra Łoktajewa i wyrażenie pełnego wsparcia w trudniej sytuacji jaka go zastała w jego rodzinnym kraju poprzez nagranie krótkiego lecz konkretnego przesłania płynącego od kolegów z drużyny.

galeria 06
Sojusz gnieźnieńsko rybnicki nie chce być gorszy
galeria 05
Wspólna uczta


Na zakończenie wszyscy uczestnicy zgrupowania drużyny SpecHouse PSŻ Poznań przed wyjazdem powrotnym zrobili wspólne zdjęcie na którym po uśmiechach widać, że zgrupowanie było dla nich bardzo udane.

galeria 04
Media time
galeria 03
Kamera wszystko wychwyci


Jakie efekty przyniesie ten wyjazd? Jest szansa, że bardzo korzystne a owoce tego będą widoczne już w trakcie sezonu. Celem wyjazdu było oczywiście skonsolidowanie się wewnętrzne wszystkich członków drużyny SpecHouse PSŻ Poznań i można jedynie żałować, że z wielu względów nie mogli w nim uczestniczyć wszyscy zawodnicy.


Na bardziej obszerniejszą relację zdjęciową zapraszamy w najbliższych dniach na strony fotografa klubowego Sandry Rejzner, polecamy szczególnie galerię na portalu społecznościowym facebook.

Zawodnikom oraz całemu sztabowi życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie oraz osiągnięcia wszystkich założonych celów zarówno tych indywidualnych jak i drużynowego jakim niewątpliwie będzie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Foto: facebook PSŻ Poznań


Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×