Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Sparta Wrocław rzutem na taśmę lepsza od Falubazu! Dariusz Śledź chwali rywali i podkreśla, że jego zespół powinien być mocniejszy

Sparta Wrocław
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Patrycja Kowalczuk

728x90 Zuzel2024 3x39 042024

Sparta Wrocław rzutem na taśmę lepsza od Falubazu! Dariusz Śledź chwali rywali i podkreśla, że jego zespół powinien być mocniejszy

Wczoraj Sparta Wrocław pokonała w inauguracyjnym meczu Falubaz Zieloną Górę, jednak nie było to najpiękniejsze zwycięstwo. Pierwsze tegoroczne spotkanie podsumował Dariusz Śledź, który „ma cały weekend na drapanie się w głowę”.

Sezon 2024 PGE Ekstraligi rozpoczęło spotkanie między Betard Sparta Wrocław a NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Mecz obfitował w upadki, wykluczenia i dziwne wyniki czy nie dla wszystkich zrozumiałe decyzje sędziowskie. Finalnie wrocławianie pokonali zielonogórzan 47:41, a relację z tego meczu znajdziecie tutaj.

„Oglądaj PGE Ekstraligę w CANAL+ online od 39zł/mies. przez 3 miesiące!”

-Myślę, że stać nas na więcej. Natomiast myślę, że trzeba pochwalić drużynę zielonogórską, bo nie przyjechali tutaj przegrać, przyjechali walczyć. Pokazali to na torze. Myślę, że pokazali się z bardzo dobrej strony – chwali rywali Dariusz Śledź na łamach Radia Zielona Góra. – My pewnie powinniśmy być mocniejsi i nie ma co tego ukrywać. Natomiast mecz się potoczył, jak się potoczył. Pamiętajmy o tym, że był to mecz inauguracyjny. Widać było dużo nerwowości po obydwu stronach i gdzieś to widać było na torze. Dużo wykluczeń, dużo przerwanych wyścigów i dużo nieszczęść po obydwu stronach.

Trener Sparty nie zamierzał komentować publicznie dokonań poszczególnych swoich zawodników i jak sam podkreślał ma teraz o czym myśleć przez weekend. Dariusz Śledź dwukrotnie zwrócił uwagę na bardzo dobrą postawę rywali i na ich determinację. Natomiast pytany o decyzje sędziowskie, stwierdził, że musiałby to jeszcze raz na spokojnie obejrzeć.

Sezon PGE Ekstraligi
Fot. Paweł Wilczyński
Żużel we Wrocławiu
Fot. Własne

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *