Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Sławomir Kryjom – “Myślę, że gdybyśmy mieli zdrowy zespół, to ten dwumecz wyglądałby zupełnie inaczej, i jestem przekonany, że z naszej pary awansowałby “lucky loser”. [WYPOWIEDŹI]

Sławomir Kryjom

Autor: Redakcja

Sławomir Kryjom – “Myślę, że gdybyśmy mieli zdrowy zespół, to ten dwumecz wyglądałby zupełnie inaczej, i jestem przekonany, że z naszej pary awansowałby “lucky loser”. [WYPOWIEDŹI]

W niedzielę odbyło się rewanżowe spotkanie pomiędzy Wilkami Krosno a AC Landshut. Podopieczni, Sławomira Kryjoma musieli uznać wyższość gospodarzy i bez niespodzianki przegrali wysoko – 58:32. Udało nam się porozmawiać ze szkoleniowcem ekipy z Niemiec.

Zapytany najpierw Sławek o to, czy można było zrobić coś więcej, odpowiedział: -“Na pewno szkoda tego pierwszego meczu w Landshut, bo myślę, że troszeczkę, troszeczkę za mało sprężenia było w naszych szeregach, i to nie podlega dyskusji. Natomiast z reguły nie jesteśmy tak gościnni w Bawarii, jak byliśmy ostatnio w meczu z Wilkami Krosno, natomiast ten dzisiejszy mecz to chyba dopełnienie tego wszystkiego, co się wydarzyło w ostatnich tygodniach z naszym zespołem i jazda, bez czterech podstawowych zawodników: bez Huckenbecka, bez Nilssona, bez Bachhubera, bez Erika Rissa, no nie jest niczym łatwym i przyjemnym.

Myślę, że gdybyśmy mieli zdrowy zespół, to ten dwumecz wyglądałby zupełnie inaczej, i jestem przekonany, że z naszej pary awansowałby “lucky loser”. Takie jest moje zdanie. Wiadomo, nie wszyscy się muszą z tym zgodzić oczywiście, aczkolwiek biorąc pod uwagę, to jak mocno powalczyliśmy z Krosnem w rundzie zasadniczej, to mieliśmy podstawy do tego, by tak sądzić.”

Kryjom na koniec został jeszcze zapytany o to, czy zostaje w Bawarii na kolejny sezon. -“Rozmawiamy na ten temat, myślę że jeśli dwie strony chcą się dogadać na ten temat, to tak będzie. Ja się czuję w Landshut bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Mam dosyć duży komfort pracy i ja nie muszę się przejmować, nie wiem, zachowaniami prezesów, sponsorów, tak jak jest to w niektórych polskich klubach, i na pewno pracuje się na dużym luzie. Oczywiście porządek i obowiązki muszą zostać wykonane, natomiast mówię, nie ma rozdrapywania ran po przegranych meczach i to na pewno jest fajne. Wszyscy mamy wspólny cel, który przed sezonem razem sobie układamy, zakładamy i to jest na pewno ważne.”

fot. Patrycja Sobiech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×