Składy na FIM MONSTER ENERGY Speedway of Nations, na sześć dni przed półfinałami!

Składy na FIM MONSTER ENERGY Speedway of Nations, na sześć dni przed półfinałami!

SEMI-FINAL 1 – PIĄTEK, 17 WRZEŚNIA

🇺🇸TEAM A – USA

  • 1. Broc Nicol
  • 2. Luke Becker
  • 3. Dillon Ruml
  • U21 1. Blake Borello
  • U21 2. Anthony
  • DionTeam Manager: Steve Evans

🇵🇱TEAM B – POLAND

  • 1. Maciej Janowski
  • 2. Dominik Kubera
  • 3. Bartosz Zmarzlik
  • U21 1. Wiktor Lampart
  • U21 2. Jakub MiskowiakTeam
  • Manager: Rafal Dobrucki

🇨🇿TEAM C – CZECH REPUBLIC

  • 1. Vaclav Milik
  • 2. Josef Franc
  • 3. Daniel Klima
  • U21 1. Jan Kvech
  • U21 2. Petr Chlupac
  • Team Manager: Filip Sitera

🇩🇰TEAM D – DENMARK

  • 1. Leon Madsen
  • 2. Mikkel Michelsen
  • 3. Anders Thomsen
  • U21 1. Mads Hansen
  • U21 2. Jonas Seifert-Salk
  • Team Manager: Hans Nielsen

🇸🇮TEAM E – SLOVENIA

  • 1. Matic Ivacic
  • 2. Nick Skorja
  • U21 1. Anze Grmek
  • Team Manager: Franci Kalin

🇸🇪TEAM F – SWEDEN

  • 1. Fredrik Lindgren
  • 2. Pontus Aspgren
  • 3. Jacob Thorssell
  • U21 1. Philip Hellstrom-Bangs
  • U21 2. Alexander Woentin
  • Team Manager: Morgan Andersson

🇫🇮TEAM G – FINLAND

  • 1. Timo Lahti
  • 2. Tero Aarnio
  • 3. Jesse Mustonen
  • U21 1. Timi Salonen
  • U21 2. Roni Niemela
  • Team Manager: Jyri Palomaki

SEMI-FINAL 2 – SOBOTA, 18 WRZEŚNIA

🇮🇹TEAM A – ITALY

  • 1. Nicolas Covatti
  • 2. Paco Castagna
  • 3. Nicolas Vicentin
  • U21 1. Michele Menani
  • Team Manager: Alessandro Dalla Valle

🇦🇺TEAM B – AUSTRALIA

  • 1. Jason Doyle
  • 2. Max Fricke
  • 3. Jack Holder
  • U21 1. Keynan Rew
  • U21 2. Matthew Gilmore
  • Team Manager: Mark Lemon

🇺🇦TEAM C – UKRAINE

  • 1. Aleksandr Loktaev
  • 2. Vitalii Lisak
  • 3. Stanislav Melnychuk
  • U21 1. Marko Levishyn
  • U21 2. Andryi Rozaliuk
  • Team Manager: Sergey Lyatosinskyy

TEAM D – MOTORCYCLING FEDERATION OF RUSSIA

  • 1. Sergei Logachev
  • 2. Vladimir Borodulin
  • U21 1. Mark Karion
  • Team Manager: Tatiana Savina

🇱🇻TEAM E – LATVIA

  • 1. Andzejs Lebedevs
  • 2. Jevgenijs Kostigovs
  • 3. Olegs Mihailovs
  • U21 1. Francis Gusts
  • U21 2. Daniils Kolodinskis
  • Team Manager: Nikolajs Kokins

🇩🇪TEAM F – GERMANY

  • 1. Kai Huckenbeck
  • 2. Martin Smolinski
  • U21 1. Nick BlodornTeam
  • Manager: Herbert Rudolph

🇫🇷TEAM G – FRANCE

  • 1. David Bellego
  • 2. Dimitri Berge
  • U21 1. Steven Goret
  • Team Manager: Laurent Sambarrey

fot. speedwaygp.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *