Składy na FIM MONSTER ENERGY Speedway of Nations, na sześć dni przed półfinałami!

Składy na FIM MONSTER ENERGY Speedway of Nations, na sześć dni przed półfinałami!

Składy na FIM MONSTER ENERGY Speedway of Nations, na sześć dni przed półfinałami!

SEMI-FINAL 1 – PIĄTEK, 17 WRZEŚNIA

🇺🇸TEAM A – USA

  • 1. Broc Nicol
  • 2. Luke Becker
  • 3. Dillon Ruml
  • U21 1. Blake Borello
  • U21 2. Anthony
  • DionTeam Manager: Steve Evans

🇵🇱TEAM B – POLAND

  • 1. Maciej Janowski
  • 2. Dominik Kubera
  • 3. Bartosz Zmarzlik
  • U21 1. Wiktor Lampart
  • U21 2. Jakub MiskowiakTeam
  • Manager: Rafal Dobrucki

🇨🇿TEAM C – CZECH REPUBLIC

  • 1. Vaclav Milik
  • 2. Josef Franc
  • 3. Daniel Klima
  • U21 1. Jan Kvech
  • U21 2. Petr Chlupac
  • Team Manager: Filip Sitera

🇩🇰TEAM D – DENMARK

  • 1. Leon Madsen
  • 2. Mikkel Michelsen
  • 3. Anders Thomsen
  • U21 1. Mads Hansen
  • U21 2. Jonas Seifert-Salk
  • Team Manager: Hans Nielsen

🇸🇮TEAM E – SLOVENIA

  • 1. Matic Ivacic
  • 2. Nick Skorja
  • U21 1. Anze Grmek
  • Team Manager: Franci Kalin

🇸🇪TEAM F – SWEDEN

  • 1. Fredrik Lindgren
  • 2. Pontus Aspgren
  • 3. Jacob Thorssell
  • U21 1. Philip Hellstrom-Bangs
  • U21 2. Alexander Woentin
  • Team Manager: Morgan Andersson

🇫🇮TEAM G – FINLAND

  • 1. Timo Lahti
  • 2. Tero Aarnio
  • 3. Jesse Mustonen
  • U21 1. Timi Salonen
  • U21 2. Roni Niemela
  • Team Manager: Jyri Palomaki

SEMI-FINAL 2 – SOBOTA, 18 WRZEŚNIA

🇮🇹TEAM A – ITALY

  • 1. Nicolas Covatti
  • 2. Paco Castagna
  • 3. Nicolas Vicentin
  • U21 1. Michele Menani
  • Team Manager: Alessandro Dalla Valle

🇦🇺TEAM B – AUSTRALIA

  • 1. Jason Doyle
  • 2. Max Fricke
  • 3. Jack Holder
  • U21 1. Keynan Rew
  • U21 2. Matthew Gilmore
  • Team Manager: Mark Lemon

🇺🇦TEAM C – UKRAINE

  • 1. Aleksandr Loktaev
  • 2. Vitalii Lisak
  • 3. Stanislav Melnychuk
  • U21 1. Marko Levishyn
  • U21 2. Andryi Rozaliuk
  • Team Manager: Sergey Lyatosinskyy

TEAM D – MOTORCYCLING FEDERATION OF RUSSIA

  • 1. Sergei Logachev
  • 2. Vladimir Borodulin
  • U21 1. Mark Karion
  • Team Manager: Tatiana Savina

🇱🇻TEAM E – LATVIA

  • 1. Andzejs Lebedevs
  • 2. Jevgenijs Kostigovs
  • 3. Olegs Mihailovs
  • U21 1. Francis Gusts
  • U21 2. Daniils Kolodinskis
  • Team Manager: Nikolajs Kokins

🇩🇪TEAM F – GERMANY

  • 1. Kai Huckenbeck
  • 2. Martin Smolinski
  • U21 1. Nick BlodornTeam
  • Manager: Herbert Rudolph

🇫🇷TEAM G – FRANCE

  • 1. David Bellego
  • 2. Dimitri Berge
  • U21 1. Steven Goret
  • Team Manager: Laurent Sambarrey

fot. speedwaygp.com

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Mazurkiewicz Marcin

O Mazurkiewicz Marcin

Miłośnik spalonego metanolu, historii i wiadomości sportowych - pochłaniam informacje. Kiedyś coś biegałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.