Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Skandaliczny występ Gleba Czugunowa: Staram się nie wymiotować, jak patrzę na pana

Żużel
Fot. Emilia Hamerska - Lengas

Autor: Jakub Bielak

Skandaliczny występ Gleba Czugunowa: Staram się nie wymiotować, jak patrzę na pana

Gleb Czugunow był gościem Mateusza Puki w Magazynie PGE Ekstraligi WP SportoweFakty. Już od początku było widać, że Rosjanin z polskim paszportem nie jest zbyt chętny na rozmowę, ale to, co powiedział na sam jej koniec, przekracza wszelkie granice.

Waldemar Sadowski o pierwszym roku prezesury: Ten zespół ma szansę wygrać z każdym

Gleb Czugunow pojawił się na Magazynie PGE Ekstraligi w wydaniu WP SportoweFakty w ciemnych okularach. Już ta decyzja mogła zwiastować pewne problemy w przeprowadzeniu rozmowy. Patrząc na występ Rosjanina z polskim paszportem, trzeba zastanowić się, w jakim celu w ogóle akceptował on zaproszenie do programu.

24-latek na większość pytań odpowiadał zdawkowo lub w ogóle, prosząc o „następne pytanie”. Pierwsze mocne słowa padły po tym, jak Mateusz Puka zapytał Czugunowa o to, co mu pomaga, gdy wyniki są nieco słabsze, w jaki sposób ucieka myślami od żużla. Rosjanin powiedział wówczas:

Nie czytać waszych artykułów – to najbardziej mi pomaga.

Dwa miesiące już jestem na detoksie od tego, co państwo piszą i jak państwo prowadzą te swoje portale i bardzo dobrze się z tym czuję.

Wszelkie granice zostały przekroczone przy pytaniu o przyszłość zawodnika, w kontekście tego, że to jest jego ostatni rok w gronie zawodników do lat 24. Wówczas Gleb Czugunow z uśmiechem na twarzy po paru sekundach ciszy odpowiedział:

Staram się nie wymiotować po prostu, jak patrzę na pana.

Możemy być pewni, że zawodnik ZOOleszcz GKM-u Grudziądz nieprędko zagości w kolejnych programach żużlowych mediów.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *