Żużel - Best Speedway Tv

Sajfutdinow nie pojedzie w Szwecji. Znamy powód absencji Rosjanina | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sajfutdinow nie pojedzie w Szwecji. Znamy powód absencji Rosjanina

Sajfutdinow
bstv 1536x162 1
Sajfutdinow nie pojedzie w Szwecji. Znamy powód absencji Rosjanina 2

Sajfutdinow nie pojedzie w Szwecji. Znamy powód absencji Rosjanina

Na wtorek (6 lipca) zaplanowano spotkanie szwedzkiej Bauhaus-Ligan pomiędzy Rospiggarną Hallstavik a Masarną Avesta. W tym meczu zadebiutować miał reprezentant Grand Prix Emil Sajfutdinow wiemy już jednak że w meczu udziału nie weźmie gdyż Rosjanina zatrzymały powody rodzinne.

Dla zawodnika startującego dla Fogo Unii Leszno, wtorkowy mecz miał być pierwszym w lidze Szweckiej od trzech lat, kibice będą jednak jeszcze chwilę będą musieli poczekać,  Sajfutdinow o niestawieniu się w Szwecji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Z powodów rodzinnych przepraszam, ale nie będę mógł przyjechać na mecz Rospiggarny jutro… Jeszcze raz przepraszam – napisał Rosjanin.

Jak podaje oficjalny profil szwedzkiego klubu, powodem absencji Rosjanina jest kontuzja ręki jego syna, który musi przejść operację. W najbliższym czasie ma również zapaść decyzja o zastępstwie dla nieobecnego Emila.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×