Żużel - Best Speedway Tv

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe spółką akcyjną. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe spółką akcyjną.

Rzeszowskie

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe spółką akcyjną.

Podczas walnego spotkania z prezydentem miasta Konradem Fijołkiem, członkowie zarządu RzTż podjęli kluczowe i wiążące decyzje odnośnie funkcjonowania klubu. Podczas tego zgromadzenia została przedstawione sprawozdanie z działalności klubu oraz sprawozdanie finansowe z roku 2021. Kolejnym krokiem było przegłosowanie decyzji o utworzeniu spółki akcyjnej. Jest to kolejny krok ku realizacji celu, jakim jest awans do 1. Ligi Żużlowej.

Prezydent miasta zdecydowanie poparł utworzenie spółki akcyjnej oraz ambitne plany na odbudowę potencjału rzeszowskiego żużla, tym samym zapewnił o pomocy ze strony miasta w staraniach o utworzeniu spółki.

W komunikacie ze strony klubu możemy przeczytać:

 “Prezydent pokreślił również, że jako człowiek z Rzeszowa, wychowany niedaleko stadionu i będący kibicem żużla od dziecięcych lat, nie wyobraża sobie, aby Rzeszów nie walczył o najwyższe lokaty nie tylko w 2 lidze, ale przede wszystkim na najwyższym szczeblu rozgrywek. W realizacji pierwszej części tego celu już w tym roku pomóc ma dofinansowanie sportu żużlowego we wcześniej zadeklarowanej kwocie.” – dodaje na oficjalnej stronie rztz.pl

fot. rztz.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×