Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Ryszard Dołomisiewicz doradza młodzieżowcowi GKM Grudziądz na sparingu z Apatorem Toruń. Czy nowa współpraca przyniesie jeszcze większy sukces?

Ryszard Dołomisiewicz
Fot. GKM Grudziądz/Whatsapp

Autor: Jakub Bielak

Ryszard Dołomisiewicz doradza młodzieżowcowi GKM Grudziądz na sparingu z Apatorem Toruń. Czy nowa współpraca przyniesie jeszcze większy sukces?

W Wielki Piątek na toruńskiej Motoarenie doszło do sparingowego starcia pomiędzy miejscowym Apatorem Toruń a GKM-em Grudziądz. Na zdjęciach z parku maszyn możemy dostrzec nową osobę w teamie Kacpra Łobodzińskiego.

To Ryszard Dołomisiewicz, a więc były żużlowiec, znany w ostatnich latach głównie z występów jako ekspert w telewizji, a także z próby założenia nowego klubu w Pile przed sezonem 2023. Na zdjęciach z Torunia widać, jak popularny „Dołek” doradza jednemu z młodzieżowców GKM-u – Kacprowi Łobodzińskiemu.

Nie wiemy, czy jest to współpraca na stałe, czy też jednorazowa pomoc. W ubiegłym roku u boku Łobodzińskiego pracował Adrian Gomólski, a obie strony bardzo chwaliły tę współpracę, dzięki której młody zawodnik poczynił znaczny progres. Czyżby stwierdził jednak, że Dołomisiewicz jest w stanie dać mu jeszcze więcej?

W sparingu rozgrywanym w Toruniu junior GKM-u punktował w każdym ze swoich czterech startów, notując ostatecznie pięć punktów i jeden bonus. Przyjechał on jednak dopiero trzeci w wyścigu juniorskim, którego był faworytem.

GKM narada
Fot. GKM Grudziądz
żużel
Fot. Roman Biliński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *