Żużel - Best Speedway Tv

Ryan Douglas na dłużej w Metalice Recycling Kolejarz Rawicz. Zawodnik przedłużył kontrakt | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ryan Douglas

Ryan Douglas na dłużej w Metalice Recycling Kolejarz Rawicz. Zawodnik przedłużył kontrakt

Ryan Douglas na dłużej w Metalice Recycling Kolejarz Rawicz. Zawodnik przedłużył kontrakt.

Jeszcze przed pierwszym meczem Play-Off Kolejarz Rawicz przekazał, że jeden z liderów ekipy z Rawicza przedłużył kontrakt na kolejny sezon. Zawodnikiem tym jest 28-letni Australijczyk Ryan Douglas.

galeria 1 4

Jak przekazały klubowe sociale Kolejarza, Ryan Douglas przedłużył kontrakt z na rok 2023. Australijczyk legitymuje się w tym sezonie 2 Ligi Żużlowej średnią na poziomie 1,933. Jest to pierwszy zawodnik który przedłużył kontrakt z „Niedźwiadkami”.

Australijczyk w tym sezonie jest zdecydowanym liderem Kolejarza Rawicz. 28-latach pojawił się na torze w 9 spotkaniach ligowych, biorąc udział w 45 biegach. Zdobył 87 punktów (włączając w to bonusy), co przekłada się na średnią biegopunktową równą 1,933 (1,733 bez bonusów).

galeria 2 4

Ekipa z Rawicza przygotowuje się obecnie do walki o awans do eWinner 1 ligi. „Niedźwiadki” zajęły trzecie miejsce po fazie zasadniczej z 21 punktami na koncie i powalczą z PSŻ-tem Poznań o awans do finału 2 Ligi Żużlowej.

Foto: Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×