Żużel - Best Speedway Tv

Rusza kolejny etap prac przy odwodnieniu liniowym w Zielonej Górze | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
kolejny etap

Rusza kolejny etap prac przy odwodnieniu liniowym w Zielonej Górze

Rusza kolejny etap prac przy odwodnieniu liniowym w Zielonej Górze

Prace przy odwodnieniu liniowym w Zielonej Górze idą pełną parą. Klub oraz wykonawca poinformowali właśnie, że zakończono kolejny etap prac. Teraz będą one kontynuowane w innym miejscu.

Praca na stadionie w Zielonej Górze ruszyły niemal natychmiast po zakończeniu finału eWinner 1 Ligi, w którym „Myszy „zostały rozgryzione przez „Wilki” i kolejny rok spędzą na zapleczu PGE Ekstraligi. Włodarze klubu musieli jednak sprostać wymaganiom licencyjnym, dlatego nie dziwi fakt, że remont stadionu wystartował tak szybko.

Prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki mówił wtedy, że oczekuje, że wykonane zostaną przynajmniej dwie inwestycje, czyli remont oświetlenia ora odwodnienie liniowe. Prezydent zaznaczał także, że bardzo chciałby żeby zakupiono plandekę na tor a także budową nowego i większego parku maszyn, co będzie z kolei wymagało ingerencję w strukturę stadionu i zmianę lokalizacji sektora gości.

Pierwsze biegi w Ekstralidze dopiero przed nimi, ale już celują bardzo wysoko

Teraz klub ora wykonawca prac ziemnych poinformowali, że postawiona została pełna infrastruktura odwodnienia na torze żużlowym a kolejny etap prac będzie prowadzony poza terenem stadionu. Dodatkowo w najbliższych dniach nawierzchnia toru zostanie wyrównana z nowym wewnętrznym krawężnikiem.

Zakończono prace na murawie, czyli wykonano odwodnienie liniowe i kanalizację deszczową, która odprowadza wodę z odwodnienia liniowego poza stadion. A cała murawa w związku z tymi pracami została wyprofilowana. Teraz działamy poza stadionem – powiedziałklubowym mediom przedstawiciel wykonawcy Karol Krępa z firmy Gran Bud.

Fot. Stelmet Falubaz Zielona Góra

Reklamy

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Rusza kolejny etap prac przy odwodnieniu liniowym w Zielonej Górze

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×