Przejdź do treści
Aktualności

Rusza akcja Na dwóch kołach po pięć koła dla Niny Słupskiej!

Rusza akcja Na dwóch kołach po pięć koła dla Niny Słupskiej!

Autor: Redakcja

Rusza akcja Na dwóch kołach po pięć koła dla Niny Słupskiej!

Żużlowe środowisko po raz kolejny pokazuję jak bardzo może się zjednoczyć i nie ustaje w pomocy dla Niny Słupskiej. Nasz redakcyjny kolega ruszą właśnie z akcją. Na dwóch kołach po pięć koła dla Niny!

Zawodnicy już prędzej ruszyli z akcją #4laps4Life. Akcja polega na tym, że za każdy punkt zdobyty w swoim trzecim starcie w meczu, zawodnik przeznacza plus minus całe swoje zarobi z tego biegu. Zawodnik nominuję kolejnych zawodników którzy dołączą do akcji.

Bartek, nasz redaktor zobowiązał się do przejechania na rowerze dystansu 600 kilometrów i w tym czasie zebrać kwotę 5000 złoty która zostanie przekazana dla Niny, „Na dwóch kołach po pięć koła ” – bo tak nazywa się Jego projekt. Akcja ma na celu zmobilizowanie ludzi do pomocy w zbiórce.

Między 10 Maja a 10 Czerwca będzie jeździł sobie rowerem by razem zebrać 600km oraz 5000 złoty. Uda mu się, jeśli dołączysz i razem z nami pomożesz małej Ninie, która walczy nie tylko z SMA, ale i z czasem – można przeczytać w skarbonce stworzonej dla Niny.

My zachęcamy do pomocy i do dołączenia się do akcji!

https://www.siepomaga.pl/razemdlaniny

fot. własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *