Żużel - Best Speedway Tv

Rory Schlein z konktraktem na sezon 2021 | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rory Schlein z konktraktem na sezon 2021

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC

Rory Schlein z konktraktem na sezon 2021

Rory Schlein sezon 2021 chce wykorzystać do regularnych startów na Wyspach Brytyjskich. Podpisał właśnie kontrakt z Poole Pirates. Ten rok ma być dla niego ostatnim w karierze profesjonalnego ścigania.

„Z Dannym, Steve’em Worrallem i Rorym czuję, że nadal będziemy mieli jedną z najsilniejszych pierwszych trójek w lidze i wierzę, że będzie między nimi duża rywalizacja o miejsce numer jeden, co żadnemu z nich nie jest obce. Jest to również połączenie, które daje nam mnóstwo doświadczenia, z którego możemy czerpać. Rory wykonał w ostatnich latach niesamowitą pracę, pomógł rozwinąć szkolenie młodych adeptów na Wyspach. Dlatego mamy nadzieję, że kontraktując go odniesiemy korzyści nie tylko na torze, ale też poza nim” – przekazał promotor Poole Pirates – Danny Ford.

Ważne kontrakty na sezon 2021 z “Piratami” z Poole mają również Daniel King, Steve Worrall, Stefan Nielsen, Zane Keleher i Ben Cook. Działacze wciąż poszukują jeszcze juniora, który uzupełni skład.

Rory Schlein to również indywidualny mistrz Wielkiej Brytanii z sezonu 2020, gdzie w pokonanym polu zostawił Richarda Lawsona. Na trzecim stopniu podium stanął wówczas kolejny Australijczyk, wracający do ścigania w Europie, Jason Crump.

Schlein w Polsce reprezentował barwy kilku klubów, m.in. z Rybnika, Wrocławia, Grudziądza, Ostrowa czy Łodzi.

fot. facebook.com/PoolePirates

baner 1200 200

Zostaw komentarz

0/100

×