Żużel - Best Speedway Tv

Rohan Tungate w Ekstralidze! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rohan Tungate w Ekstralidze!

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC

Rohan Tungate w Ekstralidze!

Motor Lublin poinformował, że w najbliższym sezonie w zespole Koziołków, jako gość będzie jeździł Rohan Tungate. Zatem jest szansa, że zobaczymy Australijczyka na ekstraligowych torach także w tym sezonie. Zawodnik mijający sezon spędził w Orle Łódź, kończąc go ze średnią 2.38 pkt/bieg oraz 10.61 pkt/mecz, co dało mu miejsce w ścisłej czołówce zawodników pierwszej ligi. Wystąpił także w kilku spotkaniach w barwach Falubazu Zielona Góra, po których miał szansę na podpisanie kontraktu w jednym z zespołów Ekstraligi. Ostatecznie do tego nie doszło, a żużlowiec podpisał umowę z Unią Tarnów.

Zawodnik będzie mógł wystąpić w meczu wyłącznie w przypadku, gdy u co najmniej jednego zawodnika spośród pięciu z najwyższymi średnimi indywidualnymi w składzie aktualnej na dzień zawodów kadry klubu stwierdzony zostanie pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

fot. facebook speedwaymotorlublin

baner 1200 200

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×