Żużel - Best Speedway Tv

Robert Kościecha trenerem ZOOleszcz GKM-u?! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Robert Kościecha trenerem ZOOleszcz GKM-u?!

Robert Kościecha

Robert Kościecha trenerem ZOOleszcz GKM-u?!

Janusz Ślączka nie będzie już trenerem ZOOleszcz GKM-u Grudziądz w następnym sezonie. Według naszych informacji w tej roli ma go zastąpić obecny trener młodzieżowców “Gołębi” – Robert Kościecha.

Spartanie wyciągają lekcję i wygrywają z Unią Leszno! Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław 42:48 [RELACJA]

Były żużlowiec jest w klubie od 2018 roku. To spod jego ręki wyszli między innymi Kacper Łobodziński, Wiktor Rafalski oraz osiągający w klasie 250cc sukcesy Kevin Małkiewicz i Jan Przanowski.

Oprócz niego do GKM-u mają dołączyć jego pomocnicy, których nazwisk jeszcze nie znamy. Wiemy też, że Janusz Ślączka, który do tej pory pełnił rolę trenera pierwszej drużyny, nie będzie w przyszłym sezonie bezrobotny. Plotki w środowisku donosiły o tym, że miał dołączyć m.in. do TAURON Włókniarza Częstochowy, choć bardziej prawdopodobne jest, iż zasili szeregi klubów z Rzeszowa lub Łodzi.

To też nie są dobre informacje dla Lecha Kędziory. Dobiegały nas słuchy, że właśnie do Grudziądza miał się udać obecny szkoleniowiec częstochowskiego zespołu. Teraz, prawdopodobnie będzie musiał szukać innej opcji.

BEST Speedway TV na YouTube – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×