Żużel - Best Speedway Tv

Richard Lawson wraca do Polski! Brytyjczyk został "Jaskółką" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Richard Lawson

Richard Lawson wraca do Polski! Brytyjczyk został „Jaskółką”

Richard Lawson wraca do Polski! Brytyjczyk został „Jaskółką”

Unia Tarnów nie próżnuje na rynku transferowym i poinformowała o zakontraktowaniu kolejnego zawodnika. Do Polski wraca zawodnik, który szczególnie dobrze znany jest kibicom na Wyspach Brytyjskich.

Nowym zawodnikiem „Jaskółek” został Richard Lawson. 36-letni zawodnik jest znany przede wszystkim kibicom, którzy na co dzień śledzą rozgrywki na Wyspach Brytyjskich. Na Wyspach w sezonie 2022 reprezentował barwy dwóch klubów. Z King’s Lynn Stars mierzył się w Premiership a z Poole Pirates w Championship startując w ponad 50 meczach. W najwyższej klasie zanotował na koniec sezonu średnią meczową na poziomie 6,55, a w Championship na poziomie 9,11

Brady Kurtz nowym zawodnikiem ROW Rybnik. Wraca po pięciu latach

Na polskich torach reprezentował dotąd barwy Kolejarza Opole w 2018 roku, kiedy to osiągnął średnią biegopunktową na poziomie 1,780 i wystąpił w siedmiu meczach. Do swoich największych sukcesów może zaliczyć Mistrzostwo Wielkiej Brytanii w klasie 125cc (2003), zwycięzcą Knockout Cup (2018) a także Mistrzostwo Championship (2016, 2022).

Fot. Ipswich Witches / Facebook

ODWIEDŹ MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV na YouTube

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×