Żużel - Best Speedway Tv

Rafał K. zatrzymany?! Mamy komentarz prezesa Stali | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rafał K. zatrzymany?! Mamy komentarz prezesa Stali

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=g5_9W_0NqJw[/embedyt]
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=nzT9OIulHCY[/embedyt]
bstv

Rafał K. zatrzymany?! Mamy komentarz prezesa Stali

Portal Interia poinformował, że wczoraj policja w Kamieniu Wielkim zatrzymała 22-letniego mężczyznę, najprawdopodobniej chodzi o Rafała K. Powodem zatrzymania było zakłócanie porządku, a także w trakcie interwencji znieważenie funkcjonariuszy na służbie oraz potencjalne naruszenie ich nietykalność. Podczas badania alkomatem miał 1,5 promila. Również wczoraj tj. 25 lutego Rafał obchodził swoje 22 urodziny.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy prezesa Stali Gorzów, Marka Grzyba.

Dzwoniliśmy do Rafała, nie odbiera. Zgadza się, są takie doniesienia, ale nie znam jeszcze żadnych szczegółów. Muszę poznać więcej faktów. Na pewno jeśli te doniesienia się potwierdzą to będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje od zawodnika w związku z tym zachowaniem. Najprawdopodobniej zostanie czasowo zawieszony, ale na ten moment nie mogę nic więcej powiedzieć. – powiedział w rozmowie z BestSpeedwayTv Marek Grzyb.

Za mojej pracy na obecnym stanowisko zawodnik nie miewał wcześniej takich zachowań, aż ciężko mi w uwierzyć w tę sytuację. – dodał prezes Stali Gorzów.

Reklamy

22-latkowi grozi do pięciu lat więzienia, choć w przypadku pierwszego takiego wybryku nie ma co spodziewać się najwyższego wymiaru kary.

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×