Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym. Ogłosili zmianę kibicom

PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym. Ogłosili zmianę kibicom

PSŻ Poznań w nadchodzącym sezonie znów powalczy o jak najlepszy wynik w Metalkas 2. Ekstralidze. Po ostatnich problemach związanych z zakończeniem współpracy z Enea, co wiązało się z możliwym brakiem sztucznego oświetlenia, poznaniakom udało się rozwiązać tę kwestię. Na Golęcinie pojawiły się lampy i od teraz zawody będą mogły odbywać się tam również przy sztucznym świetle. Dzisiaj „Skorpiony” poinformowały o nowym sponsorze tytularnym.

Klub z Poznania w mediach społecznościowych już wczoraj zapowiedział ważne ogłoszenie, które miało zostać przedstawione we wtorek o godzinie 13:00. Dzisiaj „Skorpiony” ogłosiły, że w nadchodzącym sezonie będą mieli nowego sponsora tytularnego. Na zapleczu najlepszej żużlowej ligi świata wystartują oni pod nazwą #OrzechowaOsada PSŻ Poznań.

Drużyna PSŻ-u rozpocznie sezon ligowy domowym starciem z Innpro ROW Rybnik. Mecz obu zespołów został zaplanowany na sobotę 13 kwietnia, a rozpocząć się ma on o godzinie 16:30. „Skorpiony” będą chciały jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością na rozpoczęcie tegorocznej kampanii, w której nadrzędnym celem poznaniaków jest utrzymanie w Metalkas 2. Ekstralidze.

Żużel
Fot. Sandra Rejzner
PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *