Żużel - Best Speedway Tv

Przyjemski i Gała w składzie. Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs KŻ Orzeł Łódź - zapowiedź | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Przyjemski i Gała w składzie

Przyjemski i Gała w składzie. Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs KŻ Orzeł Łódź – zapowiedź

bstv 1536x162 4 1024x108 1

Przyjemski i Gała w składzie. Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs KŻ Orzeł Łódź – zapowiedź

Autor: Wojciech Kamiński Data: 30-05-2021

W niedzielę 30.05 o godzinie 14:00 bydgoska Polonia podejmie na własnym torze drużynę z Łodzi. Obydwie drużyny na pewno są głodne zwycięstwa. Orzeł Łódź jest rozpędzony po wygranym meczu w Gdańsku, na pewno wygrana z jednym z głównych konkurentów w walce o fazę play-off dodała im skrzydeł. Z kolei Polonia podrażniona po przegranej z drużyną ROW`u Rybnik będzie chciała pokazać swoim kibicom, że to był tylko wypadek przy pracy.

Drużyna z miasta nad Brdą wreszcie wystąpi w swoim optymalnym składzie. Do zespołu po rehabilitacji wraca Adrian Gała, który zanotował bardzo obiecujący początek sezonu i na pewno będzie solidnym punktem zespołu. Zmiana nastąpiła także w formacji juniorskiej gospodarzy, Mateusza Błażykowskiego zastąpi debiutujący w lidze Wiktor Przyjemski. Bardzo dobre wyniki w lidze rosyjskiej zanotowali Wadim Tarasienko i Evgenii Saidullin. Lider Polonii zdobył 12pkt, natomiast zawodnik, który w Bydgoszczy startuje z numerem 16 zdobył 11 punktów i 2 bonusy.

W porównaniu do spotkania w Gdańsku, Adam Skórnicki dokonał roszad w składzie Orła na pozycjach 1-4. Pod numerem 1 wystąpi australijczyk Brady Kurtz, z numerem dwa pojedzie Norbert Kościuch, z trójką Luke Becker i z numerem czwartym wystąpi Marcin Nowak. Bez zmian obyło się w formacji juniorskiej, kolejną szansę dostali Mateusz Dul i Jakub Sroka.

Orzeł Łódź zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli z sześcioma punktami, natomiast Abramczyk Polonia Bydgoszcz jest szósta mając cztery punkty na swoim koncie. Trzeba pamiętać, że Orzeł ma jeden mecz więcej do odjechania. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, Polonia dopiero drugi raz w tym sezonie wystąpi w swoim optymalnym składzie i na pewno będzie chciała pokazać, że play-off to dla nich cel minimum.

Awizowane Składy:

Orzeł Łódź:
1. Brady Kurtz
2. Norbert Kościuch
3. Luke Becker
4. Marcin Nowak
5. Oleksandr Loktayev
6. Mateusz Dul
7. Jakub Sroka
8.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Vadim Tarasenko
10. Adrian Gała
11. David Bellego
12. Grzegorz Zengota
13. Andreas Lyager
14. Nikodem Bartoch
15. Wiktor Przyjemski
16. Evegniii Saidullin

Transmisja rozpocznie się o 13:40 w Nsport+ oraz Canal + Online

fot. Emilia Hamerska – Lengas

image

Zostaw komentarz

0/100

×