Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

GRZEGORZ ZENGOTA PRZEPRASZA A PREZES JERZY KANCLERZ TŁUMACZY I ZAPOWIADA ZMIANY

GRZEGORZ ZENGOTA PRZEPRASZA

Autor: Redakcja

bstv 1536x162 3

[su_heading size=”26″]GRZEGORZ ZENGOTA PRZEPRASZA A PREZES JERZY KANCLERZ TŁUMACZY I ZAPOWIADA ZMIANY[/su_heading]

[su_label]Autor: Mazurkiewicz Marcin Data: 18-05-2021 [/su_label]

GRZEGORZ ZENGOTA PRZEPRASZA

W tej chwili trudno jest mi cokolwiek napisać. Moje wystąpienie było… ciężko je nawet skomentować. Na pewno zależą się przeprosiny dla wszystkich kibiców. Nie takie występy powinniście oglądać. Mimo wszystko dziękuję, że byliście dzisiaj z nami – napisał Grzegorz Zengota

PREZES JERZY KANCLERZ TŁUMACZY I ZAPOWIADA ZMIANY

Grzegorz Zengota miał groźny wypadek na ostatnim treningu i to mogło mieć wpływ na jego postawę w tym meczu. Po upadku bolała go ręka, był cieniem samego siebie. Oczywiście, jego punktów zabrakło, bo wygrana była na wyciągnięcie ręki. Tym bardziej, że po raz pierwszy punktowali juniorzy i to było wsparcie dla liderów.

Przez niedyspozycję Grzegorza, ciągłą absencję Adriana Gały, mieliśmy znów małe pole manewru. Zawodnicy robili co mogli, ale musieli uznać wyższość przeciwników.

FOTORELACJA: TUTAJ

– Bardzo liczyliśmy na dwa punkty w tym meczu, poprawiłoby to naszą pozycję w tabeli i notowania w kontekście walki o play off. Nie udało się, przykro mi z tego powodu, ale sezon trwa. Liga jest bardzo nieprzewidywalna, faworycie tracą punkty, a drużyny skazywane wcześniej na walkę o utrzymanie, niespodziewanie zajmują czołowe miejsca w tabeli. W zasadzie poza Unią Tarnów, w tej chwili nie ma drużyny, która mocno odstaje od reszty.

Straty z meczu z ROW trudno nam będzie odrobić w Rybniku. Wciąż jednak możemy skutecznie powalczyć na innych torach, nie jesteśmy bez szans.

Na mecz w Łodzi w składzie znajdą się już Adrian Gała i Wiktor Przyjemski. Wierzę, że to dobrze wpłynie na całą drużynę.

– Dotąd mieliśmy trochę szczęścia w meczach, ale też dużo pechowych sytuacji. Do końca sezonu jest jeszcze wiele do zyskania. Naszym celem wciąż jest awans do play off. Przegrana z ROW mocno utrudniła nam tę drogę, ale wierzę, że damy rade.

źródło. Ekspress Bydgoski

Czytaj więcej: TUTAJ

fot. Emilia Hamerska- Lengas

bst2 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *