Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności

Przeprosiny ws. artykułów dotyczących osoby Marka Grzyba

Przeprosiny
Fot. Marek Grzyb//Facebook

Autor: Redakcja

Przeprosiny ws. artykułów dotyczących osoby Marka Grzyba

Wczoraj na łamach naszego portalu pojawił się tekst pt. “Były prezes Stali Gorzów będzie walczyło swoje dobre imię. Szokujący wpis byłego działacza”. W nim prócz zacytowanego wpisu Pana Marka Grzyba pojawiła się nieprawdziwa informacja na temat rzekomego oskarżenia Go o “pranie brudnych pieniędzy”, których kwota miała sięgać 68 milionów złotych.

Również pod koniec sierpnia na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy tekst o tytule “Były prezes klubu żużlowego porozumiał się z prokuraturą?“. W artykule poruszono rzekomą współpracę Pana Grzyba z prokuraturą, która miałaby zapewnić Mu niższy wyrok w jego sprawie. W rzeczywistości takie ruchy ze strony byłego prezesa klubu z Gorzowa nie miały miejsca.

W imieniu redakcji Best Speedway TV, a przede wszystkim autorów obu tekstów: pierwszego, Krzysztofa Choroszego oraz drugiego, Jakuba Bielaka, pragniemy bardzo przeprosić Pana Marka Grzyba za podanie nieprawdziwych informacji odnoszących się do jego osoby, a także działań i oskarżeń, które rzekomo były kierowane w jego stronę. Jednocześnie zapewniamy, że wyżej wymienione artykuły nie miały na celu pomówienia i naruszenia dobrego imienia Pana Grzyba.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×