Żużel - Best Speedway Tv

Przemysław Pawlicki: "Bardzo dobrze się czuje w drużynie Falubazu i od samego początku pasowała mi tutaj atmosfera" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przemysław Pawlicki: “Bardzo dobrze się czuje w drużynie Falubazu i od samego początku pasowała mi tutaj atmosfera”

Przemysław Pawlicki

Przemysław Pawlicki: “Bardzo dobrze się czuje w drużynie Falubazu i od samego początku pasowała mi tutaj atmosfera”

Lider Enea Falubazu Przemysław Pawlicki był bezbłędny w spotkaniu z Wybrzeżem Gdańsk, a Zielonogórzanie zwyciężyli w kolejnym spotkaniu na wyjeździe różnicą ponad dziesięciu punktów.

Które mecze 1. oraz 2. Ligi Żużlowej pokaże w najbliższych dniach telewizja?

Przemysław Pawlicki na ten moment najlepszy zawodnik 1. ligi żużlowej, legitymuje się średnią 2,8 punktów na bieg. Falubaz Zielona Góra po dwóch spotkaniach niepokonany, po zwycięstwach w Rybniku 52:38 i w Gdańsku 53:37. Lider Falubazu dla klubowej telewizji po spotkaniu w Gdańsku udzielił odpowiedzi na kilka pytań.

-Tak, jestem zadowolony ze swojego wyniku, ze świetniej pracy całego mojego teamu oraz całej drużyny. Bardzo się cieszę, że drugie spotkanie pokazujemy moc Falubazu i będziemy robić wszystko, by to pozostało jak najdłużej i najlepiej do końca sezonu, więc bardzo się cieszę, że dla nas tak się zaczyna ten sezon. – powiedział Przemysław Pawlicki dla Falubaztv.

Dla Pawlickiego jest to pierwszy sezon w Falubazie, krótko opowiedział o zaaklimatyzowaniu się w drużynie -Tak już to mówiłem wielokrotnie bardzo dobrze się czuje w drużynie Falubazu i od samego początku pasowała mi tutaj atmosfera, dobrze dogadujemy się z chłopakami i wydaje mi się, że to jest bardzo ważne.

Jak wiemy, w Gdańsku zawsze mocno się kurzy na torze, czego świadkiem byliśmy podczas ostatniego spotkania. 31-letni zawodnik opowiedział o swoich przemyśleniach na temat tego rodzajów toru.

-Wiadomo, że jesteśmy zawodnikami i staramy się myśleć, że trzeba jechać na wszystkich torach czy to lepszych, czy gorszych, ale sam zwolennikiem takich torów nie jestem jak dzisiaj. Jest to po prostu loteria i ciężko jest czasami dograć motocykl. U mnie dzisiaj wszystko zagrało, w drużynie również, no ale wolę tory, na których można więcej powalczyć i wybierać różne ścieżki na torze, ale tak jak powiedziałem, staram się nie patrzeć na to, na jakim torze jadę, tylko żeby pojechać jak najlepiej. – zakończył Pawlicki dla Falubaztv.

Reklamy

fot. Natalia Gotter

MAGAZYN ŻUZLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×