Żużel - Best Speedway Tv

Problemy nowych zawodników Abramczyk Polonii Bydgoszcz? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Problemy nowych zawodników Abramczyk Polonii Bydgoszcz?

Abramczyk Polonii Bydgoszcz

Problemy nowych zawodników Abramczyk Polonii Bydgoszcz?

W niedzielnym Kryterium Asów wielu zawodników Abramczyk Polonii Bydgoszcz miało okazję do zaprezentowania się przed własną publicznością. Z pewnością zawodów do udanych nie zaliczą nowe nabytki na pozycje U-24 ekipy znad “Brdy”.

Znamy listę startową Reall Finału Turnieju o Złoty Kask

Zarówno Szymon Szlauderbach jak i Benjamin Basso zdobyli zaledwie po dwa punkty i zajęli dwa ostatnie miejsca w turnieju Kryterium Asów. Po zawodach można było usłyszeć opinie, że należy wzmocnić tę formację przed zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją eWinner 1.Ligi żużlowej. Takich opinii nie bierze do siebie prezes Abramczyk Polonii Bydgoszcz, Jerzy Kanclerz:

– Takie komentarze na mnie nie działają. Nadal podchodzę do tematu bardzo spokojnie. Nie zamierzam nikogo skreślać z listy na sezon 2023. Chcę wszystkim dać szansę. Na razie jest czas, żeby zawodnicy pojeździli i dopasowali się do bydgoskiej nawierzchni. Nic się nie zmienia – powiedział Kanclerz w rozmowie z sportowefakty.pl

Zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz zainauguruje sezon 8 kwietnia, kiedy to będą podejmować u siebie ekipę H.Skrzydlewska Orzeł Łódż i wydaje się, że więcej wniosków o formie poszczególnych zawodników będzie można powiedzieć dopiero po tym spotkaniu:

– Żadnych nerwów nie ma, bo nasi zawodnicy mało jeździli na bydgoskim torze, który nie był taki jak zwykle. Trzeba również pamiętać o różnicy w poziomie sportowym pomiędzy PGE Ekstraligą a pierwszą ligą, która jest naprawdę znacząca. Jeśli chodzi o Szymona, to też uważam, że cztery wyścigi były nieudane, ale ten piąty nie był już najgorszy. Jeszcze raz jednak podkreślam, że to początek sezonu. Nie przykładałbym do tego aż takiej wagi. Przed nami kolejne treningi w tym tygodniu, a później dojdzie do sparingów. Dajmy zawodnikom spokojnie pracować – zakończył prezes Polonii na łamach portalu sportowefakty.pl

Fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×