Żużel - Best Speedway Tv

Prezydent Wrocławia wyjaśnia kupno domu od prezesa Rusko! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
prezydent Wrocławia

Prezydent Wrocławia wyjaśnia kupno domu od prezesa Rusko!

Prezydent Wrocławia wyjaśnia kupno domu od prezesa Rusko!

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk kupił dom z basenem. O transakcji poinformował wrocławski oddział Super Expressu. Co ciekawe, sprzedającym okazał się być prezes Betard Sparty Wrocław – Andrzej Rusko. Włodarz miasta wyjaśnia zakup.

70 Turniej o Łańcuch Herbowy dla Bartosza Smektały

Jak poinformował Super Express, kupiony dom w zabudowie szeregowej ma 240 metrów kwadratowych, garaż oraz ogród z basenem otoczony gęstą roślinnością. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Sępolno, a prezydent Wrocławia wydał na nią w zeszłym roku 1,6 miliona złotych. Gazeta jednocześnie skontaktowała się z ekspertami w tej dziedzinie, którzy stwierdzili, że cena, jaką zapłacił polityk mieści się w widełkach cen za domy w okolicy w zeszłym roku. Jacek Sutryk przyznał, że dom został kupiony po cenie rynkowej, a ogłoszenie znalazł w internecie.

– Transparentność i przejrzystość w życiu publicznym to dla mnie sprawy absolutnie priorytetowe. Nigdy bym sobie nie pozwolił na tworzenie nieetycznych zależności prywatno-publicznych, ale równocześnie mam prawo do korzystania w pełni z praw przysługujących każdemu obywatelowi. Transakcja została wpisana do mojego oświadczenia majątkowego – oznajmił prezydent Wrocławia na łamach Super Expressu.

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

fot. Taylor Lanning

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×