Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Prezes Unii Tarnów liczy na dobrą frekwencję podczas domowych spotkań „W tym roku kibic jest traktowany jako bardzo ważny sponsor klubu”

Unii Tarnów
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Paweł Płóciniak

Prezes Unii Tarnów liczy na dobrą frekwencję podczas domowych spotkań „W tym roku kibic jest traktowany jako bardzo ważny sponsor klubu”

Przed sezonem sytuacja Unii Tarnów była bardzo skomplikowana, jednak udało się wystartować w Krajowej Lidze Żużlowej. Teraz prezes liczy na obecność kibiców na trybunach i wierzy w cel postanowiony zimą.

Tuż przed sezonem skomplikowała się finansowa sytuacja Unii Tarnów i długo nie było wiadomo czy klub wystartuje w rozgrywkach ligowych. Ostatecznie udało się przystąpić do Krajowej Ligi Żużlowej, ale nadal warunki nie są najlepsze. Pomóc z podreperowaniem budżetu klubu na pewno mogą kibice, jeśli będą tłumnie przychodzić na spotkania Jaskółek.

– Jesteśmy wdzięczni kibicom. W tym roku kibic jest traktowany jako bardzo ważny sponsor klubu i liczymy na obecność. Wiemy, że dobre wyniki zachęcają do przyjścia na stadion i zwycięstwa mogą poprawić frekwencję. Dlatego robimy wszystko, żeby wynik był jak najlepszy. – przyznał Kamil Góral dla polskizuzel.pl

W listopadzie skład Unii był budowany z myślą o awansie. Na razie po dwóch kolejkach na swoim koncie nie mają ani jednego punktu, ale były to spotkania na wyjeździe. Przed drużyną z Tarnowa dwa domowe pojedynki z Kolejarzem Opole i Lokomotivem Daugavpils, a nie został rozegrany jeszcze mecz także na swoim torze z Polonią Piła, który dwukrotnie został odwołany.

– Zawodnicy mają powiedziane, że musimy wygrać najbliższe dwa domowe spotkania. Chcemy udowodnić sponsorom i kibicom, że walczymy o awans. Awans jest naszym celem – powiedział prezes Unii Tarnów.

376815067 986952972344784 3118951429420662143 n
Fot. Jakub Malec
Unia Tarnoow
Fot. Paweł Wilczyński

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *