Żużel - Best Speedway Tv

Prezentacja drużyny Sparty Wrocław na sezon 2022 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prezentacja drużyny Sparty Wrocław na sezon 2022

Prezentacja

Prezentacja drużyny Sparty Wrocław na sezon 2022

W mikołajki za pośrednictwem telewizji klubowej zespół Mistrzów Polski opublikowali zapis prezentacji zespołu oraz całego sztabu szkoleniowego który będzie pracował na kolejny sukces w nadchodzącym sezonie. Sztab szkoleniowy wzbogacony o kilka nowych osób, prowadzony głównie przez Dariusza Śledzia ma aspiracje powtórzyć sukces z tego roku. Przedstawiono nam dobrze znany nam skład który pozostał taki jaki był a dodatkowo formacja juniorska została wzmocniona transferem Bartłomieja Kowalskiego który po wielu spekulacjach trafił do zespołu Betard Sparty Wrocław.

Kapitan zespołu Maciej Janowski wywołany do odpowiedzi podsumowywał jeszcze końcówkę sezonu oraz samo zdobycie mistrzostwa, zapowiada również walkę w kolejnych latach o najwyższe cele, ponieważ bardzo dobrze ocenia pracę i skład zespołu. Zapraszamy do obejrzenia zapisu z wydarzenia.

fot. wts.pl

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×