Żużel - Best Speedway Tv

Szykują się przedsezonowe prace torowe na stadionie im. Edwarda Jancarza, klub rozpoczął już konsultacje | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
prace torowe

Szykują się przedsezonowe prace torowe na stadionie im. Edwarda Jancarza, klub rozpoczął już konsultacje

Szykują się przedsezonowe prace torowe na stadionie im. Edwarda Jancarza, klub rozpoczął już konsultacje

W Best Speedway TV w magazynie PGE Ekstraligi prezes ebut.pl Stali Gorzów – Waldemar Sadowski, odpowiadając na pytanie o to, jakie prace na torze zamierza przeprowadzić, by uatrakcyjnić zawody przyznał, że przed nadchodzącym sezonem zostaną przeprowadzone prace torowe na stadionie im. Edwarda Jancarza. Sternik klubu nie chciał jednak ujawnić szczegółów planowanych zmian.

Wadim Tarasienko otrzymał polskie obywatelstwo?!

„To jest tego typu pytanie, że nie do końca mogę uchylić rąbka tajemnicy. […] Faktem jest, że bardzo szybko podjęliśmy decyzję w rozmowach z zawodnikami, ze sztabem trenerskim, że poczynimy pewne zmiany. Rozpoczęliśmy szeroko rozumiane konsultacje na ten temat ze specjalistami, którzy się naprawdę znają, mimo tego, że wyznaję tezę, że Jarosław Gała (obecny toromistrz na torze w Gorzowie – przyp. red.), jeden z najlepszych toromistrzów w kraju, razem ze Stanisławem Chomskim umieją przygotować bardzo dobry tor. Pewne kroki uczyniliśmy, i pewne jeszcze uczynimy.

Nie łączyłbym tego za mocno z widowiskowością, bo my się koncentrujemy na rzeczach, których gdyby nie statystyki, byśmy nie zauważyli. Miałem okazję oglądać jeden z meczów w Gorzowie w telewizji. Mijanek było tyle co zwykle, natomiast komentatorzy piali z zachwytu, jakie to było ładne widowisko – mijanki nie zawsze świadczą o widowisku, proszę o tym pamiętać. Same akcje, próby podejmowane przez zawodników […], sama atmosfera to jest to widowisko, które cieszy kibica, i na które się przychodzi. […]”.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – ROBERT DOWHAN – kliknij TUTAJ

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×