Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Wywiady

Szykują się przedsezonowe prace torowe na stadionie im. Edwarda Jancarza, klub rozpoczął już konsultacje

prace torowe

Autor: Małgorzata Olejniczak

Szykują się przedsezonowe prace torowe na stadionie im. Edwarda Jancarza, klub rozpoczął już konsultacje

W Best Speedway TV w magazynie PGE Ekstraligi prezes ebut.pl Stali Gorzów – Waldemar Sadowski, odpowiadając na pytanie o to, jakie prace na torze zamierza przeprowadzić, by uatrakcyjnić zawody przyznał, że przed nadchodzącym sezonem zostaną przeprowadzone prace torowe na stadionie im. Edwarda Jancarza. Sternik klubu nie chciał jednak ujawnić szczegółów planowanych zmian.

Wadim Tarasienko otrzymał polskie obywatelstwo?!

„To jest tego typu pytanie, że nie do końca mogę uchylić rąbka tajemnicy. […] Faktem jest, że bardzo szybko podjęliśmy decyzję w rozmowach z zawodnikami, ze sztabem trenerskim, że poczynimy pewne zmiany. Rozpoczęliśmy szeroko rozumiane konsultacje na ten temat ze specjalistami, którzy się naprawdę znają, mimo tego, że wyznaję tezę, że Jarosław Gała (obecny toromistrz na torze w Gorzowie – przyp. red.), jeden z najlepszych toromistrzów w kraju, razem ze Stanisławem Chomskim umieją przygotować bardzo dobry tor. Pewne kroki uczyniliśmy, i pewne jeszcze uczynimy.

Nie łączyłbym tego za mocno z widowiskowością, bo my się koncentrujemy na rzeczach, których gdyby nie statystyki, byśmy nie zauważyli. Miałem okazję oglądać jeden z meczów w Gorzowie w telewizji. Mijanek było tyle co zwykle, natomiast komentatorzy piali z zachwytu, jakie to było ładne widowisko – mijanki nie zawsze świadczą o widowisku, proszę o tym pamiętać. Same akcje, próby podejmowane przez zawodników […], sama atmosfera to jest to widowisko, które cieszy kibica, i na które się przychodzi. […]”.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – ROBERT DOWHAN – kliknij TUTAJ

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *