Żużel - Best Speedway Tv

Powrót Rosjan ratunkiem dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Powrót Rosjan

Powrót Rosjan ratunkiem dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk!

Powrót Rosjan ratunkiem dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk!

Wydawało się, że sytuacja klubu z Gdańska jest fatalna. W atmosferze skandalu klub opuścili wszyscy podstawowi seniorzy, a klub w trakcie okna transferowego nie zdążył wypełnić wakatu na miejsce polskiego seniora. Zanosi się jednak nagle, że jak manna z nieba dla czerwono-biało-niebieskich spadnie ratunek.

Sprawa powrotu do polskich lig rosyjskich żużlowców wydaje się już być przesądzona. W ten sposób kluby, które przygotowały się na ewentualność dalszego zawieszenia zawodników z Federacji Rosyjskiej, mają jednego, zbędnego zawodnika. Na przykład w Zooleszcz GKM-ie Grudziądz. W przypadku powrotu do ścigania Wadima Tarasienki, któryś z polskich seniorów Gołębi będzie „grzał ławę” rezerwowych.

Najlogiczniejsze więc dla wszystkich wydaje się wypożyczenie. W środowisku bardzo dużo mówi się o wzmocnieniu GKS przez Mateusza Szczepaniaka, który po wypożyczeniu przez GKM Gleba Czugunowa, nie ma pewnego miejsca w składzie niebiesko-żółtych. Kontrakt bez gwarancji startów z klubem Grudziądza ma również Norbert Kościuch. On też może wzmocnić pierwszoligowy klub w ramach wypożyczenia.

Roman Jankowski pobity! Legenda Unii Leszno w szpitalu!

Powrót Rosjan ratunkiem dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk!

To nie jest jedyna opcja dla klubu Tadeusza Zdunka. Słyszymy również o tym, że w ślady Jasona Doyla i Rasmusa Jensena ma pójść Andriej Kudriaszow. Teoretycznie Rosjanin podpisał już 2-letni kontrakt z OK-Bedmet Kolejarzem Opole, jego wypożyczenie do zespołu z Pomorskiego też jest możliwe.

Pomimo zamknięcia okna transferowego, Zdunek Wybrzeże Gdańsk nadal ma sporo możliwości wzmocnienia składu. Mimo potencjalnych umocnień kadry, eksperci nadal wskazują na to, że czerwono-biało-niebiescy będą znowu tylko tłem dla innych zespołów w eWinner 1. Lidze.

Fot. Łukasz Wilk

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Powrót Rosjan ratunkiem dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk!

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×