Żużel - Best Speedway Tv

Powrót do macierzy - rzeszowskie wzmocnienie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Powrót

Powrót do macierzy – rzeszowskie wzmocnienie

Powrót do macierzy – rzeszowskie wzmocnienie

W czwartkowe popołudnie Stal Rzeszów poinformowała za pomocą swoich mediów społecznościowych o kolejnym wzmocnieniu swojej formacji.

Luke Becker powalczy o tytuł mistrza Słowacji

W czwartek po godzinie 17 na profilu rzeszowskiego klubu pojawiła się informacja, że Bartek Curzytek dołącza do ich składu. Na profilu klubu na Instagramie możemy przeczytać następujące oświadczenie:

„Powrót po latach. Bartek Curzytek wraca do macierzystego klubu. Wraz z Mateuszem Majcherem oraz Konradem Mikłosiem będzie stanowił o sile polskiej formacji juniorskiej w sezonie 2023.”

Bartosz Curzytek jest wychowankiem żużlowego klubu z Rzeszowa. Przed rozpoczęciem sezonu 2020 bracia Curzytkowie – Michał i Bartosz – zostali zawodnikami Sparty Wrocław. W sezonie 2021 Bartosz został wypożyczony do klubu z Krosna, a ostatni sezon spędził w Rawiczu. Obecny powrót do macierzystego klubu jest to wypożyczenie z wrocławskiego klubu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×