Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Krajowa Liga Żużlowa/Liga Duńska/Ligi Zagraniczne

Powiało grozą, znamy stan zdrowia Huckenebecka!

Powiało grozą, znamy stan zdrowia Huckenebecka!

Autor: Redakcja

Powiało grozą, znamy stan zdrowia Huckenebecka!

Środowy wieczór w lidze Duńskiej był wyjątkowo pechowy, W meczu pomiędzy Nordjysk Elite Speedway – Sonderjylland Elite Speedway przerażająco wyglądał karambol z udziałem Kaia Huckenbecka, którego do szpitala transportował śmigłowiec medyczny.

Podczas czwartego. biegu środowych zawodów doszło do upadku Thomasa Joergensena z Huckenbeckiem. Do kraksy doszło z winny ten pierwszego. Po kraksie Duńczyk zebrał siły i o własnych siłach i wrócił do parkingu. Tyle szczęścia nie miał Niemiec, po którego niestety musiał przylecieć helikopter i przetransportować go do szpitala w Aalborgu.

– Kai doznał wstrząśnienia mózgu i złamania dwóch żeber. Jest oszołomiony i cierpi – powiedział menedżer duńskiej drużyny Andreas Borgmann za pośrednictwem facebookowym profilu Vojens Speedway Center. – Jeszcze dziś opuści szpital i wróci do domu. Lekarze zalecają mu spokój i odpoczynek. Następne dni pokażą czy nie wystąpią inne komplikacje i kiedy będzie mógł wrócić na tor – dodał szkoleniowiec Sonderjylland Elite Speedway.

fot. Kai Kuckenbeck-Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *