Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. Bez lidera do końca rundy zasadniczej!

Poważne osłabienie

Autor: Redakcja

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. Bez lidera do końca rundy zasadniczej!

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. W ostatnich meczach bez Vaclava Milika, a teraz odpocząć będzie musiał jeden z kolejnych liderów drużyny z Podkarpacia. Przerwę musi sobie zrobić Andrzej Lebiediew.

Cellfast Wilki w niedzielę wygrały z Aforti Startem Gniezno za trzy punkty w stsunku 48:42, a tuż po meczu Lebiediew świętował ten sukces z kibicami. Robiąc słynne „bączki” na motocyklu, przez co upadł i nie był w stanie sam wrócić do parku maszyn.

Andrzej opuścił właśnie siedzibę Cellfast Wilki Krosno i udał się do Poznania na zabieg scalenia mięśni lewego uda. Ten uraz to pokłosie wydarzeń z ostatnich dwóch tygodni, najpierw miał miejsce upadek podczas treningu w Daugavpils, a następnie kraksa z Patrykiem Wojdyło w meczu z KS ROW Rybnik.

Nasz kapitan po upadku na Łotwie zacisnął zęby i pomimo bólu ofiarnie walczył w trzech kolejnych meczach (z ROW, w Landshut i przeciwko Startowi Gniezno). Pogłębienie urazu po kolizji w meczu z ROW-em wymagało zabiegu chirurgicznego, który już przed kilkoma dniami został zaplanowany na dziś (11 lipca).

Tym samym niemożliwy jest występ Andrzeja do końca fazy zasadniczej

Dodajmy, że Andrzej Lebedev jest jednym z liderów drużyny z Krosna i niestety, ale drużyna będzie musiała radzić sobie bez zawodnika do końca rundy zasadniczej.

fot. Patrycja Sobiech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×