Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Reklamy

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. Bez lidera do końca rundy zasadniczej!

Poważne osłabienie

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. Bez lidera do końca rundy zasadniczej!

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. W ostatnich meczach bez Vaclava Milika, a teraz odpocząć będzie musiał jeden z kolejnych liderów drużyny z Podkarpacia. Przerwę musi sobie zrobić Andrzej Lebiediew.

Cellfast Wilki w niedzielę wygrały z Aforti Startem Gniezno za trzy punkty w stsunku 48:42, a tuż po meczu Lebiediew świętował ten sukces z kibicami. Robiąc słynne „bączki” na motocyklu, przez co upadł i nie był w stanie sam wrócić do parku maszyn.

Andrzej opuścił właśnie siedzibę Cellfast Wilki Krosno i udał się do Poznania na zabieg scalenia mięśni lewego uda. Ten uraz to pokłosie wydarzeń z ostatnich dwóch tygodni, najpierw miał miejsce upadek podczas treningu w Daugavpils, a następnie kraksa z Patrykiem Wojdyło w meczu z KS ROW Rybnik.

Nasz kapitan po upadku na Łotwie zacisnął zęby i pomimo bólu ofiarnie walczył w trzech kolejnych meczach (z ROW, w Landshut i przeciwko Startowi Gniezno). Pogłębienie urazu po kolizji w meczu z ROW-em wymagało zabiegu chirurgicznego, który już przed kilkoma dniami został zaplanowany na dziś (11 lipca).

Tym samym niemożliwy jest występ Andrzeja do końca fazy zasadniczej

Dodajmy, że Andrzej Lebedev jest jednym z liderów drużyny z Krosna i niestety, ale drużyna będzie musiała radzić sobie bez zawodnika do końca rundy zasadniczej.

Reklamy

fot. Patrycja Sobiech

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x