Żużel - Best Speedway Tv

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. Bez lidera do końca rundy zasadniczej! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Poważne osłabienie

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. Bez lidera do końca rundy zasadniczej!

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. Bez lidera do końca rundy zasadniczej!

Poważne osłabienie Cellfast Wilków Krosno. W ostatnich meczach bez Vaclava Milika, a teraz odpocząć będzie musiał jeden z kolejnych liderów drużyny z Podkarpacia. Przerwę musi sobie zrobić Andrzej Lebiediew.

Cellfast Wilki w niedzielę wygrały z Aforti Startem Gniezno za trzy punkty w stsunku 48:42, a tuż po meczu Lebiediew świętował ten sukces z kibicami. Robiąc słynne „bączki” na motocyklu, przez co upadł i nie był w stanie sam wrócić do parku maszyn.

Andrzej opuścił właśnie siedzibę Cellfast Wilki Krosno i udał się do Poznania na zabieg scalenia mięśni lewego uda. Ten uraz to pokłosie wydarzeń z ostatnich dwóch tygodni, najpierw miał miejsce upadek podczas treningu w Daugavpils, a następnie kraksa z Patrykiem Wojdyło w meczu z KS ROW Rybnik.

Nasz kapitan po upadku na Łotwie zacisnął zęby i pomimo bólu ofiarnie walczył w trzech kolejnych meczach (z ROW, w Landshut i przeciwko Startowi Gniezno). Pogłębienie urazu po kolizji w meczu z ROW-em wymagało zabiegu chirurgicznego, który już przed kilkoma dniami został zaplanowany na dziś (11 lipca).

Tym samym niemożliwy jest występ Andrzeja do końca fazy zasadniczej

Dodajmy, że Andrzej Lebedev jest jednym z liderów drużyny z Krosna i niestety, ale drużyna będzie musiała radzić sobie bez zawodnika do końca rundy zasadniczej.

fot. Patrycja Sobiech

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×