Żużel - Best Speedway Tv

Polonia Piła złożyła dokumenty licencyjne | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Polonia Piła

Polonia Piła złożyła dokumenty licencyjne

Polonia Piła złożyła dokumenty licencyjne

Od dłuższego czasu przyszłość żużla w Pile stoi pod znakiem zapytania. Teraz w tej sprawie pojawiły się nowe informacje, które w rozmowie z serwisem polskizuzel.pl przekazał Piotr Szymański.
333979404 1837974873268244 94886931254833580 n
Żużlowa Mapa Polski!
Kontakt: redakcja@bestspeedwaytv.pl

Paweł Piskorz: „Uważam, że każdy z zawodników w kadrze seniorskiej może zostać liderem i stanowić o sile zespołu Żurawi”

Przypomnijmy, że 23 grudnia Polski Związek Motorowy opublikował terminarz 2. Ligi Żużlowej, który uwzględniał obecność klubu z Piły w rozgrywkach. Władze polskiego żużla już wtedy jednak zaznaczały, że warunkiem startu drużyny jest złożenie dokumentów licencyjnych, a następnie ich pozytywna weryfikacja przez Zespół Licencyjny. Przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański zapewniał, że sprawa powinna rozstrzygnąć się w czasie około dwóch miesięcy.

Można powiedzieć, że tak się właśnie stało. W tej chwili mogę już potwierdzić, że klub z Piły złożył wszystkie dokumenty licencyjne, które są precyzyjnie określone w regulaminie. Obecnie są one rozpatrywane. To chwilę potrwa, więc kibice muszą uzbroić się jeszcze w nieco cierpliwości, ale mamy nadzieję na pozytywny finał tej sprawy – mówi Piotr Szymański dla polskizuzel.pl.

Od decyzji Zespołu Licencyjnego zależy kształt rozgrywek 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2023. Jeśli klub z Piły pozytywnie przejdzie weryfikację, to w tym roku w zmaganiach w najniższej klasie rozgrywkowej weźmie udział siedem zespołów.

źródło polskizuzel.pl / fot. Beata Wachowiak

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×