Żużel - Best Speedway Tv

Polonia Piła zaprezentowała herb drużyny. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polonia Piła zaprezentowała herb drużyny.

Polonia Piła

Polonia Piła zaprezentowała herb drużyny.

Władze ŻKS Polonia Piła w nowym roku za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przedstawiły herb pod jakim będą występować w swoim debiutanckim sezonie 2. ligi żużlowej.

Polonia Piła

Jak czytamy w komunikacie:

„Przedstawiciele klubu, wsłuchując się w głosy kibiców, zgodnie zdecydowali o powrocie do herbu, który kibice Polonii doskonale znają z lat 90-tych, czyli czasu kiedy pilski żużel święcił największe sukcesy.
Tarcza herbu została wyrysowana na nowo, a tradycyjne żółto-czerwono-zielone barwy odświeżone. Całość projektu została dostosowana do współczesnych standardów.” –
czytamy w poście opublikowanym na klubowym profilu na Facebooku Polonii Piła

Klub ma nadzieje, że powrót do tradycji wleje w serca entuzjazm i pomoże przekonać tych najbardziej pesymistycznie nastawionych kibiców do powrotu na stadion na Bydgoskiej, by mogli przezywać żużlowe emocji ponownie po 2 latach przerwy.

Przypomnijmy, że sezon w 2 lidze żużlowej rozpoczniemy w weekend 9-10 kwietnia, a Polonia Piła podejmie na własnym torze zespół Metaliki Kolejarza Rawicz.

Reklamy

fot. tętno regionu

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×