Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Polonia Piła wzmacnia formację młodzieżową. Wypożyczyli utalentowanego wychowanka Motoru Lublin

Polonia Piła
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Polonia Piła wzmacnia formację młodzieżową. Wypożyczyli utalentowanego wychowanka Motoru Lublin

Polonia Piła przygotowała bardzo ciekawy skład na przyszłoroczne rozgrywki 2. Ligi Żużlowej. Niektórzy upatrują w pilanach jednego z kandydatów do tego, aby powalczyć z prawdziwym hegemonem, jakim będzie Unia Tarnów. Polonia mimo ogłoszenia już wszystkich seniorów, nadal pracowała nad wzmocnieniami. Efektem tego pochwalili się w mediach społecznościowych.

W piątek klub z Piły poinformował, że w przyszłym roku ich szeregi zasili utalentowany Dawid Grzeszczyk. Wychowanek Motoru Lublin przeniesie się ze swojej macierzystej drużyny na zasadzie wypożyczenia, a w Polonii ma nabrać doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości. 15-latek już w minionym sezonie reprezentował barwy Koziołków w rozgrywkach młodzieżowych, gdzie pokazywał się z naprawdę dobrej strony.

Ruch pilskiej Polonii jest naprawdę ciekawy i odważny. Stawiają bowiem na młodego zawodnika, który nie ma jeszcze wielkiego doświadczenia. Grzeszczyk jest jednak bardzo perspektywicznym młodzieżowcem i jeśli odpali, to może to być strzał w dziesiątkę ze strony działaczy klubu z wielkopolski.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *